ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Про проведення інвентаризації
земельної ділянки
комунальної власності

Керуючись ст. ст. 12, 118, 121, 198 та п. п.1, розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 35, 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись   та розглянувши звернення громадян та клопотання підприємств, установ, організацій, враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії із розгляду земельних питань, екології та містобудування, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл Ворохтянській селищній раді на проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею до 3 га  по вул. Ан. Шептицького в смт Ворохта, з метою подальшого надання ГО «Ворохтянська регіональна спілка інвалідів і ветеранів АТО» під будівництво реабілітаційного центру для військових.

2. Ворохтянській селищній раді замовити розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки у розробника документації із землеустрою, що відповідає вимогам встановленим частиною другою статті 26 Закону України «Про землеустрій».

3. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки подати на затвердження Ворохтянської селищної ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з розгляду земельних питань, містобудування і екології.

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК

Рішення № 303-32/2023 у форматі DOCX