ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

від 28.09.2023  року               смт Ворохта                  № 84

Про надання дозволу на

вирубку дерев

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року №1045 «Про порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», розглянувши отримані звернення, виконавчий комітет Ворохтянської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити Новаку Ярославу Пьотру  вирубку потенційно небезпечного дерева, яке росте на межі земельної ділянки по вул. Шухевича у с. Татарів.

1.1. Новаку Я. П. провести вирубку дерева у відповідності до встановленого законодавством порядку з дотриманням норм безпеки.

2. Погодити Балан Ганні Степанівні вирубку потенційно небезпечних дерев, які ростуть на земельної ділянки по вул. Пігівська у с. Татарів.

2.1. Балан Г.С. провести вирубку дерева у відповідності до встановленого законодавством порядку з дотриманням норм безпеки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради  Юрія Галика.

Селищний голова                           Олег ДЗЕМ’ЮК