Дорогі школярі та батьки, сьогодні у гімназії та ліцеї нашої громади традиційно пролунав перший дзвоник.

Тож вітаю усіх учнів з 1 вересня! Нехай День знань буде сповнений тільки позитивних емоцій та бажанню вчитися, пізнавати нове. А весь ваш навчальний рік буде насиченим, плідним і успішним!

Також вітаю дітлахів, для яких двері школи сьогодні відкриваються вперше. Нехай для першокласників у цій новій для них споруді відбуватимуться цікаві та приємні події у супроводі дружніх однокласників.

Звичайно, не менш важливим є цей день для вчителів та батьків. Навчати та направляти дітей на шляху пізнання складно, тож найголовніше побажання для вас – набратися терпіння, сил і розуміння. Нехай діти радують вас кожен день своїми успіхами і досягненнями, а ви будете для них надійною і вірною підтримкою.

Дякуємо нашим Захисникам за можливість продовжувати навчатися та навчати у вільній та незалежній Україні.

З Днем Знань!

селищний голова Олег Дзем’юк