29 серпня по всій Україні вшановують пам’ять загиблих Захисників нашої держави.

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це чергованагода для всіх українців разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності нашим Героям.

Павло Лі, Михайло Варцаб’юк, Олександр Простак, Михайло Петрочко, Юрій Доброцький, Владислав Шургалюк, Руслан Зузяк, Андрій Томащук, Павло Шпанчук та Юрій Саманюк. Це імена Героїв нашої громади. Десять людей. Не абстрактна цифра, а десять людей з нашої громади, що поклали своє життя за Україну і заслуговують на максимальну шану. Спомин про них назавжди закарбується не тільки у пам’яті кожного з нас, але й на сторінках історії нашого краю. Пам’ять про них буде жити на вустах людей, у молитвах, на дошках пошани та меморіалах, у шкільних альбомах та розмовах. Адже вони та багато інших імен – це перш за все люди, які мали своє життя, мрії та бажання. Люди, що віддали свій останній подих у боротьбі за рідну країну.

Дякуємо та пам’ятаємо. Нехай душа їхня спочиває з миром у кращому світі.

Вічна пам’ять Героям!