Ворохтянський ліцей отримав автобус, що буде здійснювати довезення здобувачів освіти та педагогічних працівників до навчального закладу. Його сьогодні передали селищному голові Олегу Дзем’юку, начальнику відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ворохтянської селищної ради Наталії Костюк та директору ліцею Ірині Несторук.

Автобус придбали за рахунок коштів з державного бюджету та співфінансування з місцевого бюджету Ворохтянської селищної ради (виділено 297 800 гривень).

Висловлюємо вдячність голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлані Онищук за сприяння в отриманні цього надзвичайно потрібного, особливо у гірській місцевості, транспортного засобу.