У рамках святкування 32 річниці Дня Незалежності України протягом двох днів у Ворохті проведуть благодійний ярмарок “Крила нації”. Мета – зібрати кошти на дрони МАВІК-3 захисникам Ворохтянської громади.

У суботу, 19 серпня, біля Парафіяльної Церкви Різдва Пресвятої Богородиці о 09:00 у селищі Ворохта розпочинається ярмарок. На вас чекають різноманітні смаколики та напої, вироби ручної від місцевих майстрів, аукціон унікальних речей та подарунків.

А 20 серпня, у неділю, о 12.00 ярмарок буде на футбольному стадіоні Ворохтянського ліцею. Крім нього, будуть виступи від місцевих талантів. Автентичні гуцульські мелодії очікуйте від цимбаліста Владислава Ониськів. Для глядачів виступатимуть: Галина Баранкевич, Вікторія Магнич, Ксеня Бабіїв, KAMRAD, VASTE, SHEGEDA. Розважати глядачів буде ведучий Ігор Іванків.

Приєднуйте до корисної справи! Разом допомагаємо нашим військовим.

Захід організовує спільно Молодіжна рада Ворохтянської громади, волонтерська спілка “Твій дім – твоя підтримка”, Ворохтянська селищна рада, Ворохтянський центр культури, дозвілля, молоді та спорту та ресурсний центр “Віадук єднає”.