24 червня під головуванням селищного голови Олега Дзем’юка та секретаря селищної ради Ярослава Білоуса відбулося позачергове засідання сесії Ворохтянської селищної ради.
Під час засідання депутати розглянули питання щодо внесення змін до бюджету Ворохтянської громади на 2026 рік.
Зокрема, було прийнято рішення спрямувати кошти від перевиконання дохідної частини бюджету за 5 місяців 2026 року у загальній сумі 2 052 473 гривні на важливі потреби громади:
Додають кошти у сумі:
📌 1 532 648 грн — для Ворохтянського ліцею на реалізацію капітального ремонту окремих кабінетів першого поверху та одного кабінету цокольного поверху приміщення закладу у рамках вимог Міністерства освіти і науки України для запуску роботи старшої профільної школи (академічного ліцею).
📌 324 825 грн — для Татарівської гімназії на капітальний ремонт дровітні з господарським блоком.
🔗А також для забезпечення участі делегації Ворохтянської громади у міжнародному освітньому проєкті для дітей та молоді «Teaching English in Poland», який відбудеться у Республіці Польща, виділили 195 000 грн.
📷 Запис засідання можна переглянути на YouTube-каналі Ворохтянської селищної ради. Повні тексти прийнятих рішень будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради.
