Шановні учні та батьки!
У зв’язку з отриманням нарікань на харчування, Ворохтянська селищна рада проводить опитування серед учасників освітнього процесу ліцею для оцінки ситуації щодо якості організації харчування у ліцеї.
Метою опитування є вивчення думки якомога більшої кількості учнів та батьків, який допоможе визначити подальші кроки покращення.
Долучитися можна за посиланнями⤵️
👨👩👧 Для батьків:
https://forms.gle/PzojsvSt1CHWp3K86
🎒 Для учнів:
https://forms.gle/KF64ye9AD5VS3SbP6
📅Опитування триватиме до 1 липня 2026 року.
❗️Просимо активно долучатися та поширити інформацію серед батьків та учнів.
Результати анкетування будуть використовуватися виключно в узагальненому вигляді, щоб краще зрозуміти потреби учасників освітнього процесу та зробити харчування у закладі якіснішим.
Дякуємо за вашу участь!
