УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
від 24.11.2020 року смт Ворохта
1. Про початок повноважень депутатів Ворохтянської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області;
Доповідає: Наталія Костюк,
голова Ворохтянської ТВК
2. Про початок повноважень Ворохтянського селищного голови Надвірнянського району Івано-Франківської області;
Доповідає: Наталія Костюк,
голова Ворохтянської ТВК
3. Про утворення лічильної комісії для виборів секретаря Ворохтянської селищної ради;
Доповідає: Олег Дзем’юк,
селищний голова
4. Про обрання секретаря Ворохтянської селищної ради;
Доповідає: Олег Дзем’юк,
селищний голова
5. Про постійні комісії Ворохтянської селищної ради;
Доповідає: Олег Дзем’юк,
селищний голова
6. Про затвердження регламенту Ворохтянської селищної ради;
Доповідає: Олег Дзем’юк,
селищний голова
7. Про внесення змін до рішення Ворохтянської селищної ради №13-1/2015 від 10.11.2015 року «Про затвердження структури виконавчого комітету, загальної чисельності апарату селищної ради та про затвердження «Положення про порядок преміювання працівників апарату Ворохтянської селищної ради на 2016-2020 роки»;
Доповідає: Олег Дзем’юк,
селищний голова
8. Про затвердження структури виконавчих органів Ворохтянської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів;
Доповідає: Олег Дзем’юк,
селищний голова
9. Про утворення старостинського округу;
Доповідає: Олег Дзем’юк,
селищний голова
10. Про затвердження старости;
Доповідає: Олег Дзем’юк,
селищний голова
11. Про затвердження положення про старосту;
Доповідає: Олег Дзем’юк,
селищний голова
12. Про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
Доповідає: Олег Дзем’юк,
селищний голова
13. Про затвердження керуючого справами виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради;
Доповідає: Олег Дзем’юк,
селищний голова
14. Про затвердження регламенту виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради;
Доповідає: Олег Дзем’юк,
селищний голова
15. Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу;
Доповідає: Олег Дзем’юк,
селищний голова
16. Про умови оплати праці Ворохтянського селищного голови;
Доповідає: Олег Дзем’юк,
селищний голова
17. Про початок реорганізації Татарівської сільської ради шляхом приєднання до Ворохтянської селищної ради.
Селищний голова Олег Дзем’юк
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про початок повноважень депутатів
Ворохтянської селищної ради
Надвірнянського району
Івано-Франківської області
Заслухавши інформацію голови Ворохтянської селищної територіальної виборчої комісії Надвірнянського району, Костюк Наталії Григорівни про результати виборів депутатів Ворохтянської селищної ради 8-го скликання, керуючись ст. 45, ч. 2 ст. 46, ч. 1 ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 2 ст. 4, ч. 1 ст. 9 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Ворохтянська селищна рада вирішила:
1. Прийняти до відома факт початку повноважень депутатів Ворохтянської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області 8-го скликання:
-
Округ №
Прізвище, ім’я, по батькові депутата
1
Косило Галина Олексіївна;
Молдавчук Юрій Іванович;
Позур Анатолій Сергійович;
2
Білоус Іван Зіновійович;
Стефурак Роман Михайлович;
Яновська Галина Миколаївна;
3
Білоус Ярослав Михайлович;
Марків Михайло Миколайович;
Пипич Віталій Степанович;
Стефанців Степан Богданович;
4
Масевич Володимир Ярославович;
Макійчук Андрій Васильович;
Палійчук Степан Петрович;
Яворський Тарас Антонович;
5
Бевзюк Руслан Ярославович;
Матійчук Іван Миколайович;
Палійчук Михайло Михайлович;
6
Молдавчук Олег Валерійович;
Могилевич Лілія Василівна;
Палійчук Юрій Петрович;
7
Зінов’єв Іван Миколайович;
Братівник Антон Юрійович.
2. Видати депутатам Ворохтянської селищної ради 8-го скликання посвідчення депутата Ворохтянської селищної ради.
Селищний голова Олег Дзем’юк
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про початок повноважень
Ворохтянського селищного голови
Надвірнянського району
Івано-Франківської області
Заслухавши інформацію голови Ворохтянської селищної територіальної виборчої комісії Надвірнянського району Костюк Наталії Григорівни про результати виборів Ворохтянського селищного голови та обрання на посаду Ворохтянського селищного голови Надвірнянського району Івано-Франківської області, керуючись ч. 1 ст. 42 та ч. 2 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10, 11, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Ворохтянська селищна рада
вирішила:
1. Взяти до відома інформацію голови Ворохтянської селищної територіальної виборчої комісії Надвірнянського району Костюк Наталії Григорівни про результати виборів Ворохтянського селищного голови та обрання на посаду Ворохтянського селищного голови Надвірнянського району Івано-Франківської області Дзем’юка Олега Михайловича.
2. Заслухавши Присягу посадової особи місцевого самоврядування, складену Ворохтянським селищним головою Дзем’юком О.М., вважати його таким, який вступив на посаду.
3. Присвоїти Ворохтянському селищному голові Дзем’юку О.М. – 7-й ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах четвертої категорії посад.
Селищний голова Олег Дзем’юк
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про утворення лічильної
комісії для виборів секретаря
Ворохтянської селищної ради
З метою проведення процедури таємного голосування щодо обрання секретаря Ворохтянської селищної ради, керуючись ч. 1 ст. 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ворохтянська селищна рада
вирішила:
1.Утворити лічильну комісію у складі:
Депутат ____________________________
Депутат ____________________________
Депутат ____________________________
Депутат ____________________________
Депутат ____________________________
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Ворохтянського селищного голову
Селищний голова Олег Дзем’юк
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про обрання секретаря
Ворохтянської селищної ради
Розглянувши пропозицію Ворохтянського селищного голови Дзем’юка О.М., керуючись п. 4 ч. 1 ст. 26, п. 4 ч. 4 ст. 42, ч. 1 ст. 50 та ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ворохтянська селищна рада
вирішила:
1. Обрати на посаду секретаря Ворохтянської селищної ради на строк повноважень Ворохтянської селищної ради ___________________________________ – депутата Ворохтянської селищної ради, обраного(ну) по виборчому округу № ___.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Ворохтянського селищного голову.
Селищний голова Олег Дзем’юк
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про постійні комісії
Ворохтянської селищної ради
З метою вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до повноважень Ворохтянської селищної ради, здійснення контролю за виконанням рішень Ворохтянської селищної ради та її виконавчого комітету, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ворохтянська селищна рада
вирішила:
1. Визначити такий перелік постійних комісій Ворохтянської селищної ради:
1.1. Постійна комісія з питань депутатської етики, прав людини, законності та соціального захисту ;
1.2. Постійна комісія з питань економіки, фінансів та бюджету;
1.3. Постійна комісія з земельних питань, екології та містобудування;
1.4. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, в справах молоді і спорту.
2. Затвердити Положення про постійні комісії Ворохтянської селищної ради (Додаток 1 до цього рішення).
3. Обрати постійні комісії Ворохтянської селищної ради у наступному складі:
– Постійна комісія з питань депутатської етики, прав людини, законності та соціального захисту:
Голова постійної комісії – П.І.Б.
Члени постійної комісії: – П.І.Б.;
– Постійна комісія з питань економіки,фінансів та бюджету;
Голова постійної комісії – П.І.Б.
Члени постійної комісії: – П.І.Б.;
– Постійна комісія з питань земельних питань, екології та містобудування;
Голова постійної комісії – П.І.Б.
Члени постійної комісії: – П.І.Б.
– Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, в справах молоді і спорту;
Голова постійної комісії – П.І.Б.
Члени постійної комісії: – П.І.Б.;
4. Головам утворених постійних комісій Ворохтянської селищної ради забезпечити на першому засіданні кожної комісії вирішення питань щодо структури комісії, у тому числі обрання заступника голови та секретаря комісії.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісія з питань депутатської етики, прав людини, законності та соціального захисту (голова постійної комісії – П.І.Б.).
Селищний голова Олег Дзем’юк
Додаток 1 до рішення
Ворохтянської селищної ради
від «___» _____ 201___ р. №___
ПОЛОЖЕННЯ
про постійні комісії Ворохтянської селищної ради
-
Загальні положення
-
Постійна комісія Ворохтянської селищної ради (далі – постійна комісія) є органом ради, що обирається з числа її депутатів для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до відання ради, здійснення контролю за виконанням рішень ради, контролю за рішеннями виконавчого комітету.
-
Постійна комісія обирається радою на строк її повноважень у складі голови і членів постійної комісії. Всі інші питання структури постійної комісії вирішуються постійною комісією.
-
До складу постійної комісії не можуть бути обрані селищний голова та секретар ради.
-
Постійна комісія підзвітна Ворохтянській селищній раді та відповідальна перед нею.
-
У своїй діяльності постійна комісія ради керується Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законодавчими актами, рішеннями ради, Регламентом ради та цим Положенням.
-
Діяльність постійної комісії ради здійснюється на основі планів роботи, прийнятих на засіданні постійної комісії, доручень громади, селищного голови або секретаря ради.
-
Кожна постійна комісія в своїй діяльності взаємодіє з іншими постійними та тимчасовими комісіями ради, управліннями та відділами виконавчих органів Ворохтянської селищної ради, іншими особами, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності.
-
Перелік і функціональна спрямованість постійних комісій визначаються з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо реалізації повноважень ради у здійсненні державної регуляторної політики постійними комісіями відповідної ради. Назва комісії має відображати її функціональну спрямованість.
-
Депутати працюють у постійній комісії на громадських засадах.
-
За наявності технічної та організаційної можливості діяльність постійних комісій висвітлюється на сайті ради та у ЗМІ.
-
За наявності у ради офіційного веб-сайту має бути забезпечене:
-
розміщення на ньому діючої редакції Положення про постійні комісії, склад членів кожної постійної комісії;
-
плану роботи ради, з зазначенням точних дат проведення чергових засідань, адрес приміщень, відповідальних осіб за проведення засідань комісій;
-
розміщення протоколів, висновків, рекомендацій постійних комісій;
-
завчасне оприлюднення інформації про час, місце та порядок денний засідань постійних комісій;
-
розміщення звітів постійних комісій.
-
-
Основною формою роботи постійної комісії є засідання.
-
Засідання постійної комісії скликаються в міру необхідності, але не рідше одного разу на місяць і є правомочними, якщо в них бере участь не менш як половина від загального складу комісії.
-
Засідання постійних комісій є відкритими та гласними, жодній особі не може бути відмовлено у праві присутності на її засіданні. Проведення закритих засідань заборонено. Право особи бути присутньою на засіданні постійної комісії може бути обмежено лише у випадку, коли така особа перешкоджає роботі комісії.
-
Як правило, засідання постійної комісії відбуваються у приміщеннях, виділених радою. У разі надходження інформації про можливу присутність значної кількості осіб під час засідання комісії, її голова (особа, яка виконує обов’язки голови комісії на час його відсутності) має звернутися до секретаря ради із заявою про надання приміщення, яке забезпечить розміщення осіб, які бажають прийняти участь у засіданні комісії.
-
Комісії можуть проводити виїзні засідання. Про дату, час та місце проведення виїзного засідання голова комісії повідомляє організаційний відділ ради не пізніше, ніж за 2 доби до початку засідання.
-
Організаційно-матеріальне та технічне забезпечення постійних комісій покладається на організаційний відділ ради, якщо не буде прийнято відповідного рішення.
-
-
Завдання та організація діяльності постійних комісій
-
Основним завданням постійної комісії є розробка та попередній розгляд проектів рішень, що виносяться на розгляд ради, підготовка висновків з питань, які планується винести на розгляд ради.
-
Постійні комісії за дорученням ради або за власною ініціативою попередньо розглядають проекти програм соціально-економічного і культурного розвитку, місцевого бюджету, звіти про виконання програм і бюджету, вивчають і готують питання про стан та розвиток відповідних галузей господарського і соціально-культурного будівництва, інші питання, які вносяться на розгляд ради, виступають на сесіях ради з доповідями і співдоповідями.
-
Постійні комісії за дорученням ради, секретаря ради або за власною ініціативою вивчають діяльність підзвітних і підконтрольних раді та виконавчому комітету сільської ради органів, а також питань, віднесених до відання ради, місцевих державних адміністрацій, підприємств, установ та організацій, їх філіалів і відділень незалежно від форм власності та їх посадових осіб, подають за результатами перевірки рекомендації на розгляд їх керівників, а в необхідних випадках – на розгляд ради або виконавчого комітету сільської ради; здійснюють контроль за виконанням рішень ради, виконавчого комітету сільської ради.
-
Постійні комісії попередньо розглядають кандидатури осіб, які пропонуються для обрання, затвердження, призначення або погодження відповідною радою, готують висновки з цих питань.
-
Постійна комісія у питаннях, які належать до її відання, та в порядку, визначеному законом, має право отримувати від керівників органів, підприємств, установ, організацій та їх філіалів і відділень, необхідні матеріали і документи.
-
За результатами вивчення і розгляду питань постійні комісії готують висновки і рекомендації. Висновки і рекомендації постійної комісії приймаються більшістю голосів від загального складу комісії і підписуються головою комісії, а в разі його відсутності – заступником голови або секретарем комісії. Протоколи засідань комісії підписуються головою і секретарем комісії. Висновки і рекомендації постійної комісії, протоколи її засідань є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» у спосіб, визначений Регламентом ради.
-
Протокол засідання постійної комісії виготовляється на протязі двох робочих днів від дня проведення засідання комісії. Кожен член комісії має право додати в протокол свою окрему думку, довідкові, письмові матеріали, повний текст свого виступу тощо. Особи, не згідні із редакцією протоколу засідання комісії, мають право подати до нього свої зауваження, які розглядаються на засіданні комісії.
-
Рекомендації постійної комісії підлягають обов’язковому розгляду органами, підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами, яким вони адресовані. Про результати розгляду і вжиті заходи повинно бути повідомлено комісію у встановлений нею строк.
-
Постійна комісія для вивчення питань, розробки проектів рішень ради може створювати підготовчі комісії і робочі групи з залученням представників громадськості, представників управлінь та відділів ради, спеціалістів (у тому числі незалежних експертів).
-
Питання, які належать до відання кількох постійних комісій, можуть за ініціативою комісії, а також за дорученням ради, її голови чи секретаря розглядатися постійними комісіями спільно. Висновки і рекомендації, прийняті постійними комісіями на їх спільних засіданнях, підписуються головами відповідних постійних комісій.
-
Всі питання, які виносяться на розгляд сесії, попередньо розглядаються профільною постійною комісією.
-
Якщо на час розгляду проекту рішення на пленарному засіданні ради стане відомо, що даний проект рішення не був розглянутий хоча би однією з постійних комісій ради, до відання якої належить відповідне питання, головуючий зобов’язаний оголосити про причини такої ситуації, зокрема про відсутність кворуму в комісіях напередодні, відмову комісій розглядати зазначений проект рішення або ж оголосити інші причини, через які питання не було попередньо розглянуте комісією ради.
-
Члени постійної комісії особисто повідомляються про час та місце проведення засідань комісій. Повідомлення надсилається організаційним відділом ради за вказівкою голови постійної комісії на електронну пошту депутата або смс-повідомлення. Члени комісії повинні бути сповіщені про засідання комісії не менш як за добу, а у невідкладних випадках – не менш як за 3 години. В повідомленні про засідання постійної комісії, що надсилається на електронну пошту депутата, повинен бути зазначений час і місце проведення засідання, порядок денний та необхідні для вивчення питань матеріали для (скановані та електронні документи). Смс-повідомлення про скликання комісії повинно містити лише час і дату засідання постійної комісії.
-
Електронні адреси, на які депутат бажає отримувати повідомлення, фіксуються у протоколах засідань постійних комісій та повідомляються головою комісії організаційному відділу ради.
-
-
Порядок денний засідання комісії формується головою комісії за власною ініціативою та на підставі подання пропозицій від членів комісії, секретаря ради, голови громади. До порядку денного включаються питання про проекти рішень внесених на сесію, а також звернення громадян та інші питання, що входять до компетенції комісії. При скликанні позачергових засідань постійної комісії забороняється включення до порядку денного питань, які не є предметом позачергового засідання.
-
Постійна комісія розглядає проекти рішень ради за наявності усіх віз, передбачених Регламентом ради. У разі відсутності однієї чи кількох віз постійна комісія приймає рішення про можливість розгляду проекту.
-
За наявності технічної можливості може здійснюватися аудіофіксація засідань комісії. Носії із записами засідань передаються на зберігання у організаційний відділ ради.
-
Кожен член комісії має право на виступ на засіданні комісії, внесення пропозицій, зауважень. Слово для виступу членів комісії надається головуючим в порядку черговості. У випадку виникнення спірної ситуації питання про черговість виступів може бути поставлене на голосування.
-
Після виступу членів комісії слово для виступу може бути надано іншим особам, присутнім на засіданні. Голова громади, секретар ради, староста, автори проекту рішення, депутати ради, що не входять до складу цієї комісії, присутні на засіданні комісії, мають гарантоване право на виступ. Щодо можливості виступу інших осіб комісії приймає рішення шляхом голосування.
-
Головуючому заборонено ставити на голосування питання порядку денного, у випадку якщо присутні не реалізували свого права на виступ, в порядку визначеному вище.
-
Тривалість виступів:
-
– для доповіді – 5 хв.
– для співдоповіді – 3 хв.
– для участі в обговоренні – 3 хв.
– заключне слово доповідача – 3 хв.
– для репліки – 1 хв.
-
-
Особи, що беруть участь в обговоренні, як правило виступають один раз з обговорюваного питання порядку денного. Право виступу повторно, а також більшої тривалості може бути надано будь-якій особі за процедурним рішення комісії.
-
Член постійної комісії може висловити окрему думку щодо розгляду по суті окремого питання. Про окрему думку депутат повідомляє комісію до проведення голосування за певне питання, про що робиться обов’язково робиться відмітка в протоколі засідання комісії.
-
За результатами вивчення і розгляду питань постійні комісії готують висновки і рекомендації та можуть готувати проекти рішень ради. Висновки, рекомендації та проекти рішень постійної комісії приймаються відкритим поіменним голосуванням більшістю голосів від загального складу комісії. Результати голосування вносяться до протоколу засідання.
-
Пропозиції і зауваження, висловлені депутатами на засіданні постійної комісії розглядаються радою чи за її дорученням іншими постійними комісіями ради або надсилаються на розгляд підзвітним і підконтрольним їй органам та посадовим особам, які зобов’язані розглянути ці пропозиції і зауваження у строки, визначені відповідною комісією. Якщо комісією не визначено строк для розгляду акту постійної комісії, то вважається, що тривалість такого розгляду не може перевищувати 10 днів із дня його отримання адресатом.
-
У випадку неможливості постійної комісії через відсутність кворуму зібратись на своє засідання протягом двох сесій ради поспіль, або більше 4 разів протягом року рада може прийняти рішення про ліквідацію відповідної комісії та передачу її функцій іншим комісіям або про зміну складу комісій.
-
Постійні комісії щорічно звітуються перед радою про свою діяльність. Звіт постійної комісії повинен бути поданий на розгляд ради не пізніше 10 лютого року, наступного за звітним. Звітування також відбувається при переобранні голови комісії. До звіту включається інформація про:
-
– кількість засідань постійної комісії;
– кількість розглянутих комісією питань;
– кількість комісією внесених проектів рішень;
– кількість рішень ради та виконавчого комітету, що перебували на контролі комісії;
– кількість висновків та рекомендацій, що були внесені комісією;
– відвідування засідань комісії її членами.
Звіт повинен містити план комісії на наступний період та інформацію про виконання плану за звітний період, що був складовою попереднього звіту комісії.
-
-
Звіт комісії розглядається на пленарному засіданні ради з доповіддю представника постійної комісії. Одночасно із прийняттям до відома звіту постійної комісії, рада вирішує питання про ефективність роботи комісії, голови комісії та дотримання ним вимог Регламенту ради та цього Положення. Також обговорюється питання про виконання своїх обов’язків членами комісії, в т.ч. відвідування ними засідань комісій.
-
Під час звітування комісій перед радою обговорюється питання про перешкоди в діяльності ради та заходи їх усунення. Результати обговорення цих питань обов’язково повинні бути включені до рішення ради про прийняття звіту комісії. Звіт комісії та рішення ради про його врахування повинні бути опубліковані у визначений радою спосіб.
-
Якщо під час розгляду питання члену комісії стане відомо про обставини, які можуть свідчити про наявність конфлікту інтересів, він зобов’язаний невідкладно повідомити про це комісію. Така заява фіксується у протоколі засідання постійної комісії. Інформація про таку заяву направляється у цей же день головою комісії (або особою, яка виконує його функції) до комісії ради, на яку покладені функції щодо контрою за дотриманням вимог про врегулювання конфлікту інтересів депутатами ради.
-
-
Голова постійної комісії
-
Голова комісії здійснює безпосереднє керівництво діяльністю комісії та організує її роботу, у тому числі забезпечує організаційну підготовку її засідань.
-
Порядок обрання та відкликання голів постійних комісій визначаються Регламентом ради.
-
Голова постійної комісії:
-
Скликає і веде засідання комісії.
-
Дає доручення членам комісії.
-
Представляє комісію у відносинах з іншими органами, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями, а також громадянами.
-
Організує роботу по реалізації висновків і рекомендацій комісії.
-
Аналізує результати роботи і вживає заходи щодо підвищення ефективності діяльності комісії.
-
Відповідає за підготовку довідок, звітів, інформацій з питань роботи комісії.
-
Забезпечує гласність в роботі комісії.
-
У разі відсутності голови постійної комісії або неможливості ним виконувати свої повноваження з інших причин, його функції здійснює особа, визначена комісією при формування структури комісії.
-
-
Голова комісії несе персональну відповідальність за дотримання процедури скликання засідань постійної комісії. Перешкоджання у реалізації цього права (зокрема, проведення засідань всупереч визначеним цим Положенням чи іншими рішеннями ради процедурам) є перешкоджанням в реалізації повноважень депутата місцевої ради, що тягне відповідальність згідно із вимогами чинного законодавства.
-
-
Перелік та напрямки діяльності постійних комісій
-
Постійна комісія з питань депутатської етики, прав людини, законності та соціального захисту.
-
готує висновки та рекомендації з питань дотримання прав людини, законності, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, депутатської етики та Регламенту ради;
-
контролює виконання програми соціально-економічного розвитку та рішень ради, а також заходів передбачених іншими програмами та рішеннями ради, з питань дотримання прав людини, законності, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, депутатської етики та Регламенту ради;
-
з метою здійснення депутатського контролю, систематично, але не рідше одного разу в рік вивчає та подає за результатами звіт, який включає висновки та рекомендації, щодо покращення функціонування з підзвітних і підконтрольних раді органів, підприємств, установ та організацій з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту;
-
розглядає пропозиції та подає рекомендації щодо призначення та звільнення керівників об’єктів комунальної власності, що перебувають у віданні ради з питань дотримання прав людини, законності, запобігання корупції;
-
-
з питань дотримання прав людини, законності, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності перевіряє роботу підприємств, установ та організацій розташованих на території ради,
-
-
-
подає за результатами перевірки пропозиції на розгляд керівників підприємств, установ і організацій, а в необхідних випадках вносить свої пропозиції на розгляд ради;
-
перед винесенням їх розгляд ради погоджує проекти рішень ради з питань дотримання прав людини, законності, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, депутатської етики та Регламенту ради, інших документів, що стосуються порядку роботи ради та її постійних комісій;
-
систематично, але не рідше одного разу на квартал, готує на розгляд ради довідкові та інші матеріали про роботу депутатів в раді та її органах, а також про виконання ними рішень, доручень ради;
-
здійснює моніторинг дотримання Регламенту ради, положень та інших регламентних документів ради та готує відповідні проекти рішень ради, з метою покращення роботи, притягнення порушників до відповідальності;
-
залучає представників правоохоронних органів до спільних напрацювань в охороні громадського порядку, захисті прав громадян;
-
ініціює, проводить або долучається до перевірок забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян в установах та організаціях всіх форм власності;
-
вивчає діяльність правоохоронних органів на території громади, їх посадових осіб, раз на півріччя вносить на розгляд ради інформацію щодо їх діяльності.
-
вивчає та подає на розгляд ради пропозиції з питань утримання органів правопорядку за рахунок бюджету;
-
здійснює контроль за додержанням депутатами та посадовими особами виконавчих органів ради вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»;
-
сприяє координації дій ради з іншими органами місцевого самоврядування, органами самоорганізації населення, громадськими та політичними організаціями;
-
попередньо вивчає та подає на розгляд ради пропозиції з питань щодо приведення актів, виданих Андріївською сільською радою (у тому числі й попередніх скликань), а також радами, що увійшли до Ворохтянської селищної об’єднаної територіальної громади, та їхніми виконавчими органами, у відповідність приписам чинного законодавства України;
-
опікується питаннями, пов’язаними із врегулюванням конфлікту інтересів (у тому числі здійснює контроль за дотриманням сільським головою, секретарем, депутатами ради вимог ч. 1 ст. 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо процедур врегулювання конфлікту інтересів), надає сільському голові, секретарю та депутатам ради консультації та роз’яснення щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками.
-
-
-
-
Постійна комісія з питань економіки, фінансів та бюджету:
-
готує висновки та рекомендації з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів;
-
контролює виконання програми соціально-економічного розвитку та рішень ради, а також заходів передбачених іншими програмами та рішеннями ради, з питань планування соціально-економічного розвитку та залучення інвестицій, бюджету та фінансів;
-
з метою здійснення депутатського контролю, систематично, але не рідше одного разу в рік вивчає та подає за результатами звіт, який включає висновки та рекомендації, щодо покращення функціонування з підзвітних і підконтрольних раді органів, підприємств, установ та організацій з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів;
-
розглядає пропозиції та подає рекомендації щодо призначення та звільнення керівників об’єктів комунальної власності, що перебувають у віданні ради з питань планування соціально-економічного розвитку, залучення інвестицій, бюджету та фінансів, міжнародного співробітництва;
-
з питань планування соціально-економічного розвитку, залучення інвестицій, бюджету та фінансів перевіряє роботу підприємств, установ та організацій розташованих на території ради, подає за результатами перевірки пропозиції на розгляд керівників підприємств, установ і організацій, а в необхідних випадках вносить свої пропозиції на розгляд ради;
-
перед винесенням їх розгляд ради погоджує проекти рішень ради з питань бюджету та фінансів, планування соціально-економічного розвитку, залучення інвестицій, міжнародного співробітництва;
-
Попередньо розглядає інвестиційні проекти та програми, у тому числі ті, що можуть реалізовуватись за рахунок Державного фонду регіонального розвитку, міжнародних програм, проектів міжнародної технічної допомоги;
-
бере участь у підготовці проекту місцевого бюджету, контролює процедуру його представлення, розгляду, доопрацювання, внесення змін та доповнень, затвердження;
-
контролює виконання рішень ради з питань бюджету та фінансів, планування соціально-економічного розвитку, залучення інвестицій, міжнародного співробітництва виконавчими органами та посадовими особами ради, юридичними особами, засновником (співзасновником) або учасником яких є рада;
-
готує рекомендації по виявленню резервів і джерел додаткових доходів до місцевого бюджету;
-
попередньо розглядає питання та пропозиції щодо утворення позабюджетних цільових фондів ради, затвердження положень про ці фонди та здійснює контроль за їх використанням;
-
вносить на розгляд ради пропозиції щодо місцевих податків і зборів, встановлення податкових пільг, залучення фінансово-кредитних ресурсів;
-
бере участь в розробці проектів рішень, пов’язаних з залученням бюджетних надходжень для реалізації соціально-економічних та культурних програм;
-
вносить на розгляд ради пропозиції щодо встановлення місцевих податків і зборів, розміри їх ставок, надання відповідно до чинного законодавства пільг по місцевих податках і зборах;
-
розглядає проекти регуляторних актів щодо їх відповідності вимогам Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», у ході розгляду яких забезпечує підготовку експертного висновку до проектів регуляторних актів, які виносяться на розгляд ради;
-
попередньо вивчає та подає на розгляд ради пропозиції з питань щодо внесення змін до рішень про місцеві бюджети, прийняті Андріївською сільською радою (у тому числі й попередніх скликань), а також радами, що увійшли до Ворохтянської селищної об’єднаної територіальної громади, та їхніми виконавчими органами, у відповідність приписам чинного законодавства України.
-
-
-
-
Постійна комісія з земельних питань, екології та містобудування:
-
готує висновки та рекомендації з питань земельних відноси, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;
-
контролює виконання програми та рішень ради, а також заходів передбачених іншими програмами та рішеннями ради, з питань земельних відносин, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;
-
з метою здійснення депутатського контролю, систематично, але не рідше одного разу в рік вивчає та подає за результатами звіт, який включає висновки та рекомендації, щодо покращення функціонування з підзвітних і підконтрольних раді органів, підприємств, установ та організацій з питань земельних відносин, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;
-
розглядає пропозиції та подає рекомендації щодо призначення та звільнення керівників об’єктів комунальної власності, що перебувають у віданні ради з питань земельних відносин, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;
-
перед винесенням їх розгляд ради погоджує проекти рішень ради з питань земельних відносин, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою; питань про надання дозволів на проектування, будівництво, розширення, реконструкцію об’єктів житлово-цивільного, виробничого та іншого призначення, реставрації архітектурних пам’яток, створення інженерної та транспортної інфраструктури, щодо розміщення, будівництва і реконструкції житлово-цивільних, виробничих, інженерно-транспортних та інших об’єктів, розміщення та архітектурні рішення об’єктів благоустрою, монументального і монументально-декоративного мистецтва, зовнішньої реклами, з питання земельних ділянок під будівництво, зміни цільового призначення земельних ділянок;
-
перевіряє роботу підприємств, установ та організацій розташованих на території Ворохтянської селищної об’єднаної територіальної громади з питань земельних відносин, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, подає за результатами перевірки пропозиції на розгляд керівників підприємств, установ і організацій, а в необхідних випадках вносить свої пропозиції на розгляд ради;
-
попередньо розглядає відповідні розділи і показники проектів планів соціально-економічного розвитку та бюджету, звітів про їх виконання, вносить по них зауваження і пропозиції;
-
погоджує проекти рішень ради про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, генплану забудови та архітектурно-планувального завдання, оформлення права користування земельною ділянкою, надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без оформлення матеріалів вибору;
-
розглядає і погоджує експертні оцінки при приватизації земельних ділянок;
-
попередньо розглядає проекти рішень про скасування попередніх рішень Ворохтянської селищної ради (у тому числі ради попередніх скликань), а також інших рад, що увійшли до Ворохтянської селищної об’єднаної територіальної громади, їхніх виконавчих органів, з питань земельних відносин, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;
-
забезпечує проведення громадської екологічної експертизи, оприлюднення її результатів і подання їх органам, уповноваженим приймати рішення щодо розміщення, проектування та будівництва нових і реконструкції діючих підприємств, споруд та інших об’єктів, пов’язаних із використанням природного середовища;
-
погоджує пропозиції до планів і програм будівництва та реконструкції об’єктів на території, розглядає інвестиційні містобудівні програми, пропозиції і бізнес-плани юридичних осіб щодо розвитку окремих територій та будівництва об’єктів архітектури;
-
розглядає пропозиції суб’єктів містобудування щодо визначення територій, вибору, приватизації, вилучення (викупу) та надання земель для містобудівних потреб;
-
погоджує визначення та проведення вибору у встановленому законом порядку і надання відповідно до рішень ради землі для містобудівних потреб;
-
попередньо розглядає і погоджує проекти рішень виконавчого комітету з питань будівництва чи надання земельних ділянок, крім питань перепланування та добудови балконів, лоджій;
-
погоджує виділення бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію та ремонт житла і не житлових приміщень;
-
контролює виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою територій населених пунктів Ворохтянської селищної об’єднаної територіальної громади, забезпечення чистоти і порядку, інших рішень ради, в тому числі щодо забезпечення населення і особового складу територіальних невоєнізованих формувань цивільної оборони засобами радіаційного та хімічного захисту;
-
ініціює перегляд раніше прийнятих, але не виконаних рішень ради та виконавчого комітету з питань надання земельних ділянок у власність чи користування.
-
-
-
-
Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, в справах молоді і спорту:
-
готує висновки та рекомендації з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства (далі за текстом – гуманітарних питань);
-
контролює виконання програми та рішень ради, а також заходів передбачених іншими програмами та рішеннями ради, з гуманітарних питань;
-
з метою здійснення депутатського контролю, систематично, але не рідше одного разу в рік вивчає та подає за результатами звіт, який включає висновки та рекомендації, щодо покращення функціонування з підзвітних і підконтрольних раді органів, підприємств, установ та організацій з гуманітарних питань;
-
розглядає пропозиції та подає рекомендації щодо призначення та звільнення керівників об’єктів комунальної власності, що перебувають у віданні ради з гуманітарних питань;
-
перед винесенням їх розгляд ради погоджує проекти рішень ради з гуманітарних питань;
-
попередньо розглядає відповідні розділи і показники проектів планів соціально-економічного розвитку та бюджету (у гуманітарній сфері), звітів про їх виконання, вносить по них зауваження і пропозиції;
-
погоджує виділення бюджетних коштів та їх розподіл між закладами освіти, культури, туризму, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства та здійснює контроль за їх використання;
-
заслуховує (не менше 1 раз в рік) звіти, заступників Ворохтянського селищного голови з гуманітарних питань, начальників управлінь культури, молоді і спорту, відділів та інших структурних підрозділів ради про їх роботу, виконання рішень ради;
-
бере участь у розробці програм, що сприяють роботі творчих спілок, національно-культурних товариств, асоціацій, інших громадських неприбуткових організацій, які діють у гуманітарній сфері;
-
здійснює контроль за забезпеченням охорони пам’яток історії та культури, збереженням та використанням культурного надбання;
-
контролює вирішення питань про надання пільг та допомоги, пов’язаних з охороною материнства і дитинства, питань опіки і піклування, питань про надання компенсацій і пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інвалідам війни та учасникам бойових дій.
-
-
Секретар Ворохтянської селищної ради (підпис) П.І.Б.
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про затвердження регламенту
Ворохтянської селищної ради
Відповідно до п. 1 п. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ворохтянська селищна рада:
вирішила:
-
Затвердити регламент Ворохтянської селищної ради (додається).
-
Селищному голові забезпечити надання копій цього рішення кожному депутату ради та оприлюднення цього рішення згідно з законодавством.
Селищний голова Олег Дзем’юк
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про внесення змін до рішення
Ворохтянської селищної ради
№13-1/2015 від 10.11.2015 року
«Про затвердження структури виконавчого комітету, загальної чисельності апарату селищної ради, та про затвердження «Положення про порядок преміювання працівників апарату Ворохтянської селищної ради на 2016-2020 роки»
Розглянувши пропозицію Ворохтянського селищного голови Дзем’юка О.М., керуючись п. 5 п. 1 ст. 26 та ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України №268 від 09.03.2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Ворохтянська селищна рада вирішила:
1. Внести зміни до рішення Ворохтянської селищної ради №13-1/2015 від 10.11.2015 року «Про затвердження структури виконавчого комітету, загальної чисельності апарату селищної ради та про затвердження «Положення про порядок преміювання працівників апарату Ворохтянської селищної ради на 2016-2020роки», а саме:
1.1. Ввести посади в кількості 2 штатних одиниць:
– «староста» – 1 (одна) штатна одиниця;
– «керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради» -1 (одна) штатна одиниця.
1.2. Затвердити структуру виконавчого органу Ворохтянської селищної ради, загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів у новій редакції (додається).
2. Головному бухгалтеру Ворохтянської селищної ради забезпечити внесення змін в штатний розпис Ворохтянської селищної ради.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, фінансів та бюджету.
Селищний голова Олег Дзем’юк
Основні посади:
– селищний голова – 1 од.
– заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету – 1 од.
– секретар селищної ради – 1 од.
– староста – 1 од.
– керуючий справами (секретар) виконавчого комітету – 1 од.
– головний бухгалтер – 1 од.
– бухгалтер – 0,5 од.
– спеціаліст юрисконсульт – 1 од.
– спеціаліст інженер-землевпорядник – 1 од.
– касир – 1 од.
– діловод – 1 од.
– спеціаліст з питань економіки та фінансів – 1 од.
Всього: – 9,5 од.
Додаткові посади:
– завідувач військово-облікового бюро – 1 од.
– прибиральниця – 1 од.
– сторожа – 1 од.
Всього: – 3,0 од.
РАЗОМ – 14.5 од.
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про затвердження структури виконавчих органів Ворохтянської селищної ради,
загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів
Розглянувши пропозицію Ворохтянського селищного голови Дзем’юка О.М., керуючись ч. 1 ст. 11, п. 5 ч. 1 ст. 26, п. 6 ч. 4 ст. 42, ч. 1 ст. 54, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ворохтянська селищна рада
вирішила:
1. Затвердити структуру апарату Ворохтянської селищної ради та її виконавчих органів (Додаток 1).
2. Затвердити загальну штатну чисельність апарату Ворохтянської селищної ради та її виконавчих органів у кількості 36 штатних одиниць.
3. Рішення набирає чинності з 01.01.2021 року.
4. Рішення Ворохтянської селищної ради №13-1/2015 від 10.11.2015 року «Про затвердження структури виконавчого комітету, загальної чисельності апарату селищної ради, тапро затвердження «Положення про порядок преміювання працівників апарату Ворохтянської селищної ради на 2016-2020 роки» зі змінами, внесеними рішенням №____ від 24.11.2020 року, вважати таким, що втратило чинність.
-
Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету та планування.
Селищний голова Олег Дзем’юк
Додаток 1
до рішення Ворохтянської
селищної ради
від 24.11.2020 року №___
Структура
та загальна чисельність апарату ради
та її виконавчих органів
№ |
Найменування структурних підрозділів та посад |
Кількість штатних одиниць |
1 |
Селищний голова |
1 |
2 |
Секретар селищної ради |
1 |
3 |
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради |
1 |
4 |
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради |
1 |
5 |
Староста |
1 |
|
Всього |
5 |
|
Апарат ради |
|
6 |
Відділ бухгалтерського обліку та звітності |
|
|
Начальник відділу – головний бухгалтер |
1 |
|
Головний спеціаліст |
1 |
|
Спеціаліст |
1 |
|
Всього |
3 |
7 |
Відділ загальної, організаційної та інформаційної роботи |
|
|
Начальник відділу |
1 |
|
Головний спеціаліст |
1 |
|
Спеціаліст ІІ категорії |
1 |
Завідувач військово-облікового бюро |
1 |
|
Системний адміністратор |
1 |
|
Архіваріус |
1 |
|
|
Всього |
6 |
8 |
Відділ архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та земельних відносин |
|
|
Начальник відділу |
1 |
|
Головний спеціаліст |
1 |
Провідний спеціаліст |
1 |
|
|
Всього |
3 |
9 |
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту |
|
|
Начальник відділу |
1 |
|
Головний спеціаліст |
1 |
|
Провідний спеціаліст |
1 |
|
Всього |
3 |
10 |
Відділ юридичного забезпечення та персоналу |
|
|
Начальник відділу |
1 |
|
Головний спеціаліст |
1 |
|
Спеціаліст |
1 |
|
Всього |
3 |
11 |
Відділ туризму, зовнішніх зв’язків та інвестицій |
|
Начальник відділу |
1 |
|
Головний спеціаліст |
1 |
|
Провідний спеціаліст |
1 |
|
Всього |
3 |
|
12 |
Відділ «Центр надання адміністративних послуг» |
|
|
Начальник відділу |
1 |
|
Адміністратор |
1 |
|
Державний реєстратор |
1 |
|
Всього |
3 |
|
Інші виконавчі органи ради |
|
13 |
Фінансовий відділ |
|
|
Начальник відділу |
1 |
|
Головний спеціаліст з доходів |
1 |
|
Головний спеціаліст з видатків |
1 |
|
Головний спеціаліст з обліку та звітності |
1 |
|
Всього |
4 |
14 |
Служба у справах дітей |
|
Головний спеціаліст |
1 |
|
Всього |
1 |
|
15 |
Господарська група |
|
Прибиральник службових приміщень |
2 |
|
|
Всього |
36 |
Селищний голова Олег Дзем’юк
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про утворення старостинського округу
З метою забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів Ворохтянської територіальної громади, керуючись абзацом 24 ст. 1, п. 1 ч. 3 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ворохтянська селищна рада
вирішила:
1. Утворити старостинський округ Ворохтянської селищної територіальної громади, а саме:
1.1. Татарівський старостинський округ з центром в селі Татарів.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Андріївської сільської ради з питань депутатської етики, прав людини, законності та соціального захисту (голова постійної комісії – П.І.Б.).
Селищний голова Олег Дзем’юк
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про затвердження старости
Розглянувши пропозицію Ворохтянського селищного голови Олега Дзем’юка керуючись ст. 10, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ч. 1 ст. 54-1, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ворохтянська селищна рада
вирішила:
1. Затвердити _______________________________ на посаду старости Татарівського старостинського округу.
– Присвоїти ______________________________ 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах шостої категорії посад.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Ворохтянської селищної ради з питань депутатської етики, прав людини, законності та соціального захисту (голова постійної комісії – П.І.Б.).
Селищний голова Олег Дзем’юк
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про затвердження
Положення про старосту
З метою організації роботи старост, керуючись п. 2 ч. 3 ст., ч. 3 ст. 54-1, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада
вирішила:
1. Затвердити Положення про старосту (додається).
2. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.
Селищний голова Олег Дзем’юк
Додаток
до рішення Ворохтянської
селищної ради
від 24.11.2020 року
№ ____ -1/2020
ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТАРОСТУ
I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Положення про старосту (далі – Положення) розроблено відповідно до Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», інших законів України і визначає повноваження, права і обов’язки старости, порядок його затвердження та припинення повноважень, порядок звітування, відповідальність та інші питання, пов’язані з діяльністю старости.
1.2. Положення затверджується виключно на пленарному засіданні Ворохтянської селищної ради.
1.3. Утворення старостинських округів з визначенням переліку населених пунктів, що входять до його складу, є виключною компетенцією ради.
II. ПРАВОВИЙ СТАТУС СТАРОСТИ
2.1. Староста є посадовою особою місцевого самоврядування, яка затверджується Ворохтянською селищною радою на строк її повноважень за пропозицією Ворохтянського селищного голови.
2.2. Порядок організації роботи старости визначається Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими актами законодавства України та цим Положення.
2.3. Староста є членом виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради за посадою.
2.4. Староста не може мати інший представницький мандат, суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, у тому числі на громадських засадах, займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю.
ІІІ. ПОВНОВАЖЕННЯ СТАРОСТИ
3.1. Повноваження старости:
3.1.1. Представляти інтереси жителів села, у виконавчих органах Ворохтянської селищної ради;
3.1.2. Брати участь у пленарних засіданнях Ворохтянської селищної ради та засіданнях її постійних комісій;
3.1.3. Має право на гарантований виступ на пленарних засіданнях селищної ради, засіданнях її постійних комісій з питань, що стосуються інтересів жителів села Татарів.
3.1.4. Сприяти жителям села Татарів у підготовці документів, що подаються до органів місцевого самоврядування;
3.1.5. Брати участь в організації виконання рішень селищної ради, її виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови на території села Татарів (старостинського округу) та у здійсненні контролю за їх виконанням;
3.1.6. Брати участь у підготовці проекту місцевого бюджету в частині фінансування програм, що реалізуються на території села Татарів (старостинського округу);
3.1.7. Вносити пропозиції до виконавчого комітету селищної ради з питань діяльності на території села Татарів (старостинського округу) виконавчих органів селищної ради, підприємств, установ, організацій комунальної власності та їх посадових осіб;
3.1.8. Брати участь у підготовці проектів рішень селищної ради, що стосуються майна територіальної громади, розташованого на території села Татарів (старостинського округу);
3.1.9. Брати участь у здійсненні контролю за використанням об’єктів комунальної власності, розташованих на території села Татарів (старостинського округу);
3.1.10. Брати участь у здійсненні контролю за станом благоустрою села Татарів та інформувати селищного голову, виконавчі органи селищної ради про його результати;
3.1.11. Отримувати від виконавчих органів селищної ради, підприємств, установ, організацій комунальної власності та їх посадових осіб інформацію, документи і матеріали, необхідні для здійснення наданих йому повноважень;
3.1.12. Сприяти утворенню та діяльності органів самоорганізації населення, організації та проведенню загальних зборів, громадських слухань та інших форм безпосередньої участі громадян у вирішенні питань місцевого значення у відповідному селі, селищі;
3.1.13. Староста може здійснювати інші повноваження, визначені законами.
3.2. Обов’язки старости:
3.2.1. Додержуватися Конституції та законів України, статуту територіальної громади, цього Положення, регламенту ради, регламенту виконавчого комітету ради та інших актів ради.
3.2.2. Брати участь у роботі виконавчого комітету:
подавати пропозиції до планів діяльності виконавчого комітету;
готувати проекти рішень виконкому та вносити їх для подальшого розгляду;
брати участь у засіданнях виконавчого комітету ради та ухваленні ним рішень (голосувати);
бути доповідачем чи співдоповідачем з питань, внесених до порядку денного засідання виконавчого комітету з питань, що стосуються інтересів жителів села Татарів (старостинського округу);
вносити пропозиції про зміни та доповнення до проектів рішень виконавчого комітету або про їх доопрацювання тощо.
3.2.3. Брати участь у підготовці програмних та прогнозних документів громади, підготовці проекту бюджету:
-
-
подавати пропозиції до проекту Стратегії розвитку територіальної громади, Програмних документів на середньостроковий період, Програми соціально – економічного та культурного розвитку громади;
-
подавати пропозиції виконавчим органам ради (головним розпорядникам бюджетних коштів) до Прогнозу місцевого бюджету та Проекту бюджету територіальної громади в частині фінансування програм, що стосуються села Татарів (старостинського округу);
-
брати участь у роботі робочої групи з питань формування прогнозних та програмних документів проекту бюджету.
3.2.4. Ініціювати скликання зборів жителів села Татарів (старостинського округу):
-
-
брати участь в організації та проведенні зборів, вносити пропозиції до порядку денного зборів, фіксувати результати цих зборів;
-
інформувати раду про прийняті на зборах рішення, організовувати виконання рішень зборів жителів сіла Татарів (старостинського округу);
-
здійснювати моніторинг їх виконання, а також звітувати про хід та результати виконання рішень зборів перед жителями села Татарів (старостинського округу) на наступних зборах.
-
3.2.5. Забезпечувати представництво селищної ради та селищного голови на території села Татарів (старостинського округу):
-
-
вести прийом жителів села Татарів (старостинського округу) згідно з графіком, затвердженим розпорядженням селищного голови;
-
здійснювати моніторинг стану дотримання прав і законних інтересів жителів села Татарів (старостинського округу) у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю, медичну допомогу, на безпеку та інших прав, вживати заходи для відновлення порушених прав та інтересів жителів села Татарів (старостинського округу);
-
вести облік та узагальнювати пропозиції жителів села Татарів (старостинського округу) з питань соціально-економічного та культурного розвитку (старостинського округу), соціального, побутового, транспортного та іншого обслуговування його жителів;
-
приймати від жителів села Татарів (старостинського округу) заяви, адресовані сільській раді та її посадовим особам, передавати їх для реєстрації та обліку до ради у строк, не пізніше наступного дня після надходження;
-
брати участь у розгляді заяв, скарг та пропозицій громадян та юридичних осіб, які надійшли на його розгляд; складати листи-пропозиції щодо їх розгляду; складати листи-запити до підприємств, установ, організацій комунальної власності та їх посадових осіб з метою отримання необхідної інформації, документів та матеріалів, необхідних для їх вирішення; направляти отримані заяви, скарги та пропозиції громадян та юридичних осіб на розгляд селищної ради, а також здійснювати контроль за їх виконанням;
-
вести погосподарський облік населеного пункту, у тому числі облік особистих селянських господарств; надавати виписки з погосподарських книг;
-
вживати заходи щодо недопущення на території села Татарів (старостинського округу) дій чи бездіяльності підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності, їх посадових осіб, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та її жителям.
-
3.2.6. Вживати заходи щодо здійснення контролю за станом благоустрою села Татарів (старостинського округу):
-
-
здійснювати моніторинг дотримання стану благоустрою села Татарів (старостинського округу), вживати заходів до його підтримання в належному стані;
-
сприяти проведенню на території села Татарів (старостинського округу) заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, проведення робіт з благоустрою, озеленення та утримання в належному стані садиб, дворів, вулиць, площ, парків, кладовищ, братських могил, обладнання дитячих і спортивних майданчиків, кімнат дитячої творчості, клубів за інтересами тощо;
-
здійснювати моніторинг за дотриманням на території села Татарів (старостинського округу) громадського порядку, станом виконанням встановлених рішеннями ради правил з питань благоустрою території населених пунктів територіальної громади, забезпечення в них чистоти і порядку, торгівлі на ринках та зберігання тиші в громадських місцях тощо;
-
-
-
контролювати дотримання правил використання об’єктів комунальної власності територіальної громади, що розташовані на території села Татарів (старостинського округу);
-
вживати заходи щодо виявлення майна, що має ознаки безхазяйного, повідомляти виконавчий комітет про таке майно, а також вживати заходи по встановленню приналежності такого майна.
-
3.2.7. Сприяти діяльності органу (органам) самоорганізації населення села Татарів (старостинського округу):
-
-
виносити на збори жителів села Татарів (старостинського округу) питання щодо створення вуличних, квартальних, будинкових чи інших комітетів, вносити пропозиції щодо формування ініціативної груп з цих питань;
-
надавати практичну допомогу органам самоорганізації населення у виконанні ними своїх завдань та повноважень, зокрема, щодо розробки та затвердження Положення про орган самоорганізації населення, легалізації органу самоорганізації населення, організації його діяльності та реалізації повноважень.
-
3.2.8. Заходи щодо організації роботи старости:
-
-
забезпечувати зберігання офіційних документів Ворохтянської селищної ради, пов’язаних з діяльністю старости села Татарів (старостинського округу), забезпечувати доступ до них осіб у встановленому законом порядку;
-
вести облік заяв, скарг та пропозицій, адресованих раді, виконавчому комітету, виконавчим органами та їх посадовим особам (у т.ч. старості), а також документів особистого прийому громадян з передачею їх до загального відділу ради для введення їх в єдиний документообіг селищної ради у порядку, визначеному сільською радою.
-
дотримуватися правил службової етики, встановлених законодавчими актами України, Статутом територіальної громади, іншими актами селищної ради та її виконавчого комітету;
-
шанобливо ставитися до жителів села Татарів (старостинського округу) та їхніх звернень до Ворохтянської селищної ради, її виконавчого комітету, виконавчих органів та посадових осіб.
-
3.4. Староста має право:
3.3.1. Представляти жителів села Татарів (старостинського округу) в сільській раді, її виконавчому комітеті та виконавчих органах.
3.3.2. Брати участь у пленарних засіданнях ради, засіданнях її постійних та тимчасових комісій, на яких розглядаються питання, що стосуються інтересів жителів села Татарів (старостинського округу).
3.3.3. На гарантований виступ на пленарних засіданнях селищної ради, засіданнях її постійних комісій з питань, що стосуються інтересів жителів села Татарів (старостинського округу).
3.3.4. Одержувати від виконавчих органів селищної ради, підприємств, установ, організацій комунальної власності та їх посадових осіб інформацію, документи і матеріали, необхідні для здійснення наданих йому повноважень.
3.3.5. Погоджувати проєкти рішень ради щодо розпорядження майном комунальної власності територіальної громади, яке розташоване на території села (старостинського округу).
3.3.6. Вносити пропозиції до порядку денного засідань виконавчого комітету ради з питань, які стосуються інтересів жителів села (старостинського округу), оголошувати на засіданнях виконавчого комітету тексти заяв та звернень жителів села (старостинського округу) з питань, що стосуються інтересів села Татарів (старостинського округу) чи інтересів територіальної громади загалом.
3.3.7. Порушувати перед радою та її виконавчим комітетом питання про необхідність проведення перевірок з питань, віднесених до компетенції ради та її органів, діяльності підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, що розташовані на території села Татарів (старостинського округу).
3.3.8. Вносити пропозиції селищному голові та/або селищній раді щодо усунення порушень прав та інтересів жителів села Татарів (старостинського округу) керівниками підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, і органів, діяльність яких перевірялася відповідно до підпункту 3.4.7 цього пункту, а також органам, яким вони підпорядковані, порушувати питання про притягнення до відповідальності осіб, з вини яких було допущено порушення.
3.3.9. Вносити пропозиції до розгляду органом (органами) самоорганізації населення села Татарів (старостинського округу).
3.3.10. Вносити пропозиції щодо формування робочих груп, комісій, що створюються за для забезпечення діяльності органів самоорганізації населення, сприяти залученню жителів села Татарів (старостинського округу) до участі у здійсненні ними контрольних заходів на території села Татарів (старостинського округу).
3.3.11. Звертатися до правоохоронних органів у разі виявлення порушень громадського порядку, правил благоустрою, вчинення інших протиправних дій на території села Татарів (старостинського округу).
IV. ПОРЯДОК ЗАТВЕРДЖЕННЯ НА ПОСАДУ ТА ПРИПИНЕННЯ
ПОВНОВАЖЕНЬ СТАРОСТИ
4.1. На посаду старости може бути затверджена особа – громадян України, який має право голосу відповідно до статті 70 Конституції України, незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану.
4.2. На посаду старости не може бути призначена особа, щодо якої наявні обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби, визначені Законами України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції».
4.3. На посаду старости не може бути затверджена особа, яка має судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, кримінального правопорушення проти виборчих прав громадян чи корупційного кримінального правопорушення, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, а також особа, визнана судом недієздатною.
4.4. Староста, який вперше приймається на службу в органи місцевого самоврядування, набуває повноважень посадової особи місцевого самоврядування з моменту складання ним Присяги у порядку, передбаченому Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
Особа, яка затверджується на посаду старости і має стаж служби в органах місцевого самоврядування, набуває повноважень старости у день прийняття рішення Ворохтянської селищної ради.
4.5. Строк повноважень старости обмежений строком повноважень Ворохтянської селищної ради.
4.6. Повноваження старости припиняються достроково у разі:
1) його звернення з особистою заявою до селищної ради про складення ним повноважень старости;
2) припинення громадянства України або виїзду на постійне проживання за межі України;
3) набуття громадянства іншої держави;
4) набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо нього;
5) набрання законної сили рішенням суду про притягнення його до відповідальності за правопорушення, пов’язане з корупцією, яким накладено стягнення у виді позбавлення права займати посади або займатися діяльністю, що пов’язана з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування;
6) набрання законної сили рішенням суду про визнання його активів або активів, набутих за його дорученням іншими особами або в інших передбачених статтею 290 Цивільного процесуального кодексу України випадках, необґрунтованими та їх стягнення в дохід держави;
7) набрання законної сили рішенням суду про визнання його недієздатним, безвісно відсутнім чи оголошення померлим;
8) досягнення граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування;
9) його смерті;
10) за рішенням Ворохтянської селищної ради.
4.7. Повноваження старости можуть бути достроково припинені за рішенням селищної ради, якщо він порушує Конституцію або закони України, права і свободи громадян, не забезпечує здійснення наданих йому повноважень. Рішення про дострокове припинення повноважень старости рада приймає таємним або відкритим голосуванням більшістю голосів від загального складу ради.
Повноваження старости можуть бути достроково припинені також у випадку, передбаченому Законом України “Про правовий режим воєнного стану”.
4.8. Повноваження старости припиняються достроково, а відповідна особа звільняється з посади:
1) з підстав, зазначених у пунктах 1, 2, 3 пункту 4.6 цього Положення, – з дня прийняття сільською радою рішення, яким береться до відома зазначений факт;
2) з підстав, зазначених у пунктах 4, 5, 6, 7 пункту 4.6 цього Положення, – з дня, наступного за днем одержання радою або її виконавчим комітетом копії села Татарів рішення суду, без прийняття рішення селищної ради;
3) з підстави, зазначеної у пункті 8 пункту 4.6 цього Положення – з дня досягнення граничного віку; при цьому рада приймає відповідне рішення про дострокове припинення повноважень старости;
4) з підстави, зазначеної у пункті 9 пункту 4.6 цього Положення – з дня смерті, засвідченої свідоцтвом про смерть;
5) з підстави, зазначеної у пункті 10 пункту 4.6 цього Положення, – з дня прийняття сільською радою рішення про дострокове припинення повноважень старости.
6) з підстави, зазначеної в абзаці другому пункту 4.7 цього Положення, – з дня набрання чинності актом Президента України про утворення відповідної військової адміністрації населеного пункту (населених пунктів).
4.9. У разі дострокового припинення повноважень старости, а також у разі неможливості здійснення ним своїх повноважень (перебування у відпустці, відрядження, тимчасова непрацездатність тощо) повноваження старости на території села Татарів (старостинського округу) може покладатися на іншу посадову особу селищної ради. Обсяг та порядок здійснення таких повноважень визначаються окремим розпорядженням селищного голови.
V. ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОСТИ
5.1. Місце та режим роботи, правила діловодства та інші питання організації діяльності старости визначаються селищною радою. Староста повинен дотримуватися правил внутрішнього трудового розпорядку Ворохтянської селищної ради.
5.2. Особистий прийом жителів села Татарів (старостинського округу) проводиться старостою за наступним графіком:
з 8-00 до 17-00 год (обід 12-00 до 13-00)
5.3. Інформаційне, матеріально-технічне та фінансове забезпечення діяльності старости здійснюється селищною радою і фінансується за рахунок бюджету територіальної громади.
5.4. З метою забезпечення діловодства в старостинському окрузі, старості виготовляється печатка для довідок та кутовий штамп виконавчого комітету з найменуванням (старостинського округу), порядок виготовлення та використання яких визначається рішенням виконкому.
VІ. ПІДЗВІТНІСТЬ, ПІДКОНТРОЛЬНІСТЬ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТАРОСТИ
6.1. При здійсненні наданих повноважень староста є відповідальний і підзвітний Ворохтянській селищній раді та підконтрольний Ворохтянському селищному голові.
6.2. Староста не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед радою. На вимогу не менш як третини депутатів – староста звітує у визначений радою термін.
6.3. Староста не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед жителями села Татарів (старостинського округу), на відкритій зустрічі з його жителями.
6.4. Староста може бути притягнений до дисциплінарної, матеріальної, цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності, визначеної законом.
Секретар селищної ради ____підпис__ _____________________
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про затвердження заступника
селищного голови з питань
діяльності виконавчих органів ради
Розглянувши пропозицію Ворохтянського селищного голови Дзем’юка О.М., керуючись ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», п. 5 ч. 1 ст. 26, ч. 3 ст. 51, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ворохтянська селищна рада
вирішила:
1. Затвердити _________________________________________на посаду заступника Ворохтянського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Ворохтянської селищної ради з питань депутатської етики, прав людини, законності та соціального захисту (голова постійної комісії – П.І.Б.).
Селищний голова Олег Дзем’юк
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про затвердження керуючого справами
(секретаря) виконавчого комітету
Ворохтянської селищної ради
Розглянувши пропозицію Ворохтянського селищного голови Дзем’юка О.М.., керуючись п. 3 ч. 1 ст. 26, ч. 2, 3 ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Ворохтянська селищна рада
вирішила:
-
Затвердити ____________________________________________ на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради.
-
Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісія з питань депутатської етики, прав людини, законності та соціального захисту (голова постійної комісії – П.І.Б.).
Селищний голова Олег Дзем’юк
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про затвердження регламенту
виконавчого комітету
Ворохтянської селищної ради
Відповідно до статей 51, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Ворохтянська селищна рада
вирішила:
-
Затвердити регламент виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради (додається).
-
Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету.
Селищний голова Олег Дзем’юк
Додаток № 1
до рішення Виконавчого комітету
Ворохтянської селищної ради
від «___» ____ 2020р. № ___
Регламент
Виконавчого комітету та виконавчих органів
Ворохтянської селищної ради
1. Загальні положення
-
-
Порядок діяльності виконавчих органів Ворохтянської селищної ради і посадових осіб визначається Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законодавчими актами України, рішеннями сільської ради та даним Регламентом.
-
Регламент виконавчих органів Ворохтянської селищної ради затверджується рішенням виконавчого комітету. У такому ж порядку приймається рішення про внесення змін і доповнень до регламенту. Регламент, зміни і доповнення до нього попередньо розглядаються на засіданні виконавчого комітету.
-
У випадках прийняття законодавчих актів, що приводять до виникнення розходжень окремих положень даного регламенту з чинним законодавством, на черговому засіданні виконавчого комітету повинні бути внесені відповідні зміни та доповнення до Регламенту. У разі наявності розбіжностей норм Регламенту з нормами чинного законодавства України, діють норми чинного законодавства України.
-
-
Регламент виконавчого комітету та виконавчих органів ради (надалі – Регламент) регулює організаційно-процедурні питання діяльності виконавчого комітету ради (надалі – виконком) та виконавчих органів ради.
-
Дотримання Регламенту є обов’язковим для членів виконавчого комітету, працівників усіх виконавчих органів ради.
-
Виконавчий комітет є виконавчим органом ради, який утворюється радою на строк її повноважень. Після закінчення повноважень ради, голови громади її виконавчий комітет здійснює свої повноваження до сформування нового складу виконавчого комітету.
-
Виконавчий комітет має гербову печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням.
-
Виконавчий комітет ради є підзвітним і підконтрольним раді, що його утворила, а з питань здійснення ним повноважень органів виконавчої влади – також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади.
-
Засідання виконавчого комітету відбувається, як правило, в приміщенні ради. В особливих випадках за розпорядженням Ворохтянського селищного голови (далі – голова громади) або рішенням виконкому місце проведення засідання може бути змінено (у тому числі – шляхом проведення виїзного засідання).
-
На будівлях, де розміщено виконавчий комітет та інші виконавчі органи ради, піднімається Державний Прапор України.
-
Мовою офіційного спілкування і діловодства виконавчого комітету та інших виконавчих органів ради є українська мова.
-
Засідання виконавчого комітету проводяться відкрито.
-
Відкритість засідань виконкому та виконавчих органів ради забезпечується шляхом розміщення інформації про час і місце засідань усіх виконавчих органів, у тому числі шляхом оприлюднення графіків засідань у спосіб, визначений виконкомом.
-
Члени Ворохтянської селищної об’єднаної територіальної громади мають право відвідувати засідання виконавчих органів Ворохтянської селищної ради. Право члена територіальної громади бути присутніми на засіданні виконкому (іншого виконавчого органу) може бути обмежено лише у випадках проведення закритих засідань.
-
Для відвідання засідання виконавчого комітету член територіальної громади має поінформувати організаційний відділ не менш ніж за один робочий день до початку засідання та пред’явити документ, що посвідчує особу.
-
Групи громадян, які зацікавлені у вирішені певних питань, що розглядаються виконавчими органами ради, мають право відвідувати засідання цих органів. Такі групи громадян можуть обрати свого представника для виступу на засіданні та попередньо повідомити його прізвище секретаріату виконкому. Головуючий надає слово для виступу представнику групи громадян одразу після виступів членів виконкому та осіб з дорадчим голосом.
-
Відкритість засідань виконавчого комітету забезпечується шляхом проведення у залі засідань вільної фото- і відеозйомки, звукозапису присутніми. Також за рішенням виконавчого комітету може здійснюватися транслювання засідань через гучномовці за межі будинку ради, по радіо, телебаченню, у мережі Інтернет.
-
-
-
Проекти актів та акти виконавчих органів Ворохтянської селищної ради підлягають оприлюдненню у порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації». У разі відсутності офіційного сайту ради (його технічної несправності), проекти актів та акти виконкому та інших виконавчих органів ради розміщуються шляхом оприлюднення їх на дошці оголошень Ворохтянської селищної ради у строки, визначені законодавством.
-
Організаційний відділ має забезпечити приміщення для засідання, яке дає можливість бути присутнім на ньому усім особам, що заявили про такі наміри.
-
Місця для членів виконкому відводяться в залі засідань окремо від місць для інших осіб, присутніх на засіданні, і не можуть бути зайняті іншими особами. Під час засідання виконкому особи, які не є членами виконкому (за винятком технічних працівників ради, журналістів, фотографів, операторів), не повинні знаходитися у частині залу, що призначена для розміщення членів виконкому.
-
Виконавчий комітет створює можливості для повноцінної роботи представників засобів масової інформації в залі засідань. Це забезпечується через вільне відвідування акредитованими журналістами засідань виконавчого комітету та виконавчих органів.
-
Акредитація ЗМІ здійснюється на підставі копії документа, який підтверджує державну реєстрацію ЗМІ або інформаційного сайту (порталу), листа уповноваженого органу (особи) відповідного ЗМІ (Інтернет-ресурсу) із вказівкою посади, ПІБ, контактних даних особи, яка направляється для висвітлення діяльності виконкому. Запровадження інших вимог щодо акредитації ЗМІ (Інтернет-ресурсу) не допускається.
-
Представник ЗМІ (Інтернет-ресурсу) допускається до місця проведення засідання на підставі документу, що посвідчує особу.
-
-
На офіційному веб-сайті Ради має бути створено окремий розділ (сторінку), де забезпечується:
-
– розміщення протоколів і рішень виконавчого комітету та результати поіменних голосувань членів виконавчого комітету;
– розміщення проектів рішень виконкому та пропозицій громадян щодо змін та доповнень до цих проектів;
– розміщення інформації про членів виконавчого комітету, керівників виконавчих органів, керівників комунальних установ та підприємств, яка включає біографічні відомості осіб, дні і місце прийому, контакти для листування та телефонного зв’язку.
-
-
Склад та повноваження виконавчого комітету та виконавчих органів ради
-
Кількісний склад виконавчого комітету визначається радою. Персональний склад виконавчого комітету затверджується радою за пропозицією голови громади.
-
Виконавчий комітет очолює Андріївський сільський голова.
-
Виконавчий комітет ради утворюється у складі відповідно голови громади, заступника (заступників) голови громади, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, а також керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, інших осіб. До складу виконкому за посадами водять секретар та старости Ворохтянської селищної ради.
-
-
До обрання старост Ворохтянської селищної ради, рада своїм рішенням може включити до складу виконавчого комітету осіб, на яких покладено виконання обов’язків старост Ворохтянської селищної ради.
Внесення змін у кількісний та персональний склад виконавчого комітету приймається рішенням Ворохтянської селищної ради.
-
-
-
Особи, які входять до складу виконавчого комітету, крім тих, хто працює у виконавчих органах ради на постійній основі, на час засідань виконавчого комітету, а також для здійснення повноважень в інших випадках звільняються від виконання виробничих або службових обов’язків з відшкодуванням їм середнього заробітку за основним місцем роботи та інших витрат, пов’язаних з виконанням обов’язків члена виконавчого комітету, за рахунок коштів місцевого бюджету.
-
На осіб, які входять до складу виконавчого комітету ради і працюють у ньому на постійній основі, поширюються вимоги щодо обмеження сумісності їх діяльності з іншою роботою (діяльністю), встановлені законом для голови громади. До складу виконавчого комітету не можуть входити депутати ради, крім секретаря.
-
Виконавчий комітет ради може розглядати і вирішувати питання, віднесені Законом до відання виконавчих органів ради.
-
Виконавчий комітет ради:
-
-
1) попередньо розглядає проекти місцевих програм соціально-економічного і культурного розвитку, цільових програм з інших питань, місцевого бюджету, проекти рішень з інших питань, що вносяться на розгляд відповідної ради;
2) координує діяльність відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності Ворохтянської селищної об’єднаної територіальної громади, заслуховує звіти про роботу їх керівників;
3) має право змінювати або скасовувати акти підпорядкованих йому відділів, управлінь, інших виконавчих органів ради, а також їхніх посадових осіб.
-
-
-
Голова громади не пізніше 10 днів з дня утворення виконкому та затвердження його складу видає розпорядження про розподіл обов’язків між головою громади, секретарем ради, заступниками голови громади з визначенням:
-
-
-
-
їх повноважень і функцій;
-
підпорядкованих виконавчих органів ради;
-
– переліку підприємств, установ та організацій, щодо яких вони забезпечують реалізацію відповідно до законодавства власних та делегованих повноважень виконавчих органів ради.
-
-
-
У випадку відсутності голови громади організацію та скликання засідань забезпечує секретар ради.
-
Виконавчі органи ради підзвітні та підконтрольні раді, підпорядковані виконкому та голові громади. Керівники виконавчих органів ради призначаються на посаду і звільняються з посади головою одноособово, а у випадках, передбачених законом, – за погодженням з відповідними органами виконавчої влади.
-
Порядок роботи й повноваження виконавчих органів ради визначаються Положенням про відповідний виконавчий орган, затвердженим рішенням ради.
-
Члени виконавчого комітету, керівники інших виконавчих органів невідкладно повідомляють голову громади про прибуття представників органів прокуратури, Служби безпеки України, правоохоронних органів, органів державного нагляду (контролю), інших виконавчої влади, їхні цілі і плани. Ця інформація обов’язково вноситься до журналу перевірок.
-
-
-
-
Організація роботи та звітування виконавчого комітету та виконавчих органів ради
-
Планування роботи виконавчого комітету та виконавчих органів ради є одним із основних засобів виконання бюджету та програми економічного та соціального розвитку громади, інших цільових програм.
-
Діяльність виконкому організовується відповідно до річного та квартальних планів.
-
Плани роботи виконкому розробляються на основі рішень ради, рішень виконавчого комітету, розпоряджень та доручень голови громади та його заступників, пропозицій керівників виконавчих органів ради, депутатів ради, петицій громадян.
-
План роботи виконкому повинен включати:
-
-
-
-
перелік актуальних питань, розгляд яких входить до компетенції виконавчого комітету ради та які пов’язані з реалізацією заходів соціально-економічного розвитку, функціонування галузей господарського комплексу та соціальної сфери;
-
перелік рішень виконавчого комітету, розпоряджень голови громади, розпорядчих документів органів влади, хід реалізації яких оперативно розглядатиметься в порядку контролю їх виконання;
-
перелік основних заходів державного, обласного та місцевого значення на відповідний плановий період.
-
-
-
-
До плану роботи виконкому в обов’язковому порядку включаються питання:
-
-
– про програму економічного і соціального розвитку громади, бюджет громади та підсумки їх виконання за квартал, півріччя, дев’ять місяців, рік;
– про роботу виконавчих органів ради;
– про роботу підприємств, установ, закладів комунальної власності.
-
-
-
Для підготовки проекту плану роботи виконавчого комітету ради керівники виконавчих органів ради не пізніше 5 числа місяця, що передує наступному кварталу, подають в організаційний відділ виконкому (надалі – організаційний відділ)пропозиції відповідно до встановленої форми.
-
Узагальнення пропозицій, формування планів роботи виконкому та узагальнення інформації про їх виконання здійснює організаційний відділ.
-
Організаційний відділ готує проект рішення виконкому про план роботи на відповідний період.
-
Проекти планів роботи заздалегідь розглядаються головою громади, його заступниками та доопрацьовуються з урахуванням внесених зауважень.
-
План роботи виконавчого комітету на рік та на квартал затверджується рішенням виконавчого комітету.
-
Копії рішення про план роботи виконавчого комітету загальний відділ направляє голові громади, його заступникам, виконавчим органам ради, депутатам, членам виконкому. План виконавчого комітету оприлюднюється на сайті ради (за наявності).
-
У випадках, якщо заходи, передбачені планами роботи виконкому, із будь-яких причин не можуть бути виконані у встановлений термін, або намічене питання не може бути своєчасно внесене на розгляд виконавчого комітету, заступники голови громади інформують про це виконавчий комітет ради.
-
Контроль за виконанням планів роботи виконавчого комітету здійснюється заступниками голови громади (відповідно до розподілу обов’язків). Виконавчі органи ради до 5 числа місяця, наступного за звітним кварталом, подають в організаційний відділ інформацію про виконання плану роботи за попередній квартал.
-
З метою організації ефективної роботи, реалізації цільових програм, виконання плану роботи виконкому, досягнення поставлених цілей, прийняття ефективних управлінських рішень та аналізу діяльності працівників виконавчі органи ради складають плани роботи на відповідний період.
-
Плани роботи виконавчих органів можуть бути місячними, квартальними, піврічними, річними, виходячи з принципів виробничої необхідності та ефективності управління. Рішення про періодичність планування роботи виконавчого органу приймає його керівник.
-
План роботи виконавчого органу ради повинен мати таку структуру: зміст завдання, термін виконання, відповідальні за організацію та виконання, відмітка про виконання завдань. Графа “відмітка про виконання завдань” заповнюється відповідальним виконавцем та є звітом про виконання поставленого завдання. Керівники виконавчих органів ради здійснюють контроль та несуть відповідальність за виконання планів роботи. Виконавчі органи ради зберігають плани роботи відповідно до номенклатури справ.
-
Звітування.
-
Голова громади, періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов’язаний звітувати про роботу виконкому та виконавчих органів перед виборцями. Проведення звітів визначається з 01 по 15 лютого наступного за звітним року. Звіт про діяльність на останній рік повноважень ради проводиться з 24 по 29 число місяця, що слідує за місцем припинення повноважень Ради. Голова громади від імені виконавчого комітету зобов’язаний подати завчасно письмовий звіт для його оприлюднення, а також провести звітну зустріч із виборцями в строки вказані вище.
-
На письмову вимогу не менш як половини депутатів від загального складу ради голова громади звітує на найближчому пленарному засіданні ради про роботу виконкому та виконавчих органів за період, про який просять депутати.
-
Члени виконавчого комітету повинні проводити зустрічі з громадськими організаціями, трудовими колективами підприємств, установ та організацій, під час яких інформувати про свою роботу у виконкомі; брати участь у громадських слуханнях та у масових заходах, що проводяться органами місцевого самоврядування на території громади; вивчати громадську думку; вивчати потреби територіальної громади, інформувати про них раду та її органи, брати безпосередню участь у їх вирішенні; розглядати пропозиції, звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, що надійшли до члена виконкому засобами зв’язку.
-
-
-
-
-
Порядок підготовки та проведення засідань виконавчого комітету ради
-
Засідання виконавчого комітету ради є основною формою його діяльності, що забезпечує колегіальне обговорення завдань і ухвалення рішень щодо їх виконання. На вимогу виконкому, виконавчих органів керівники розташованих або зареєстрованих на території громади підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності зобов’язані прибути на засідання цих органів для подання інформації з питань, віднесених до відання ради та її органів.
-
Підготовка проектів рішень.
-
Цільова спрямованість проектів рішень виконавчого комітету визначається перспективними, поточними планами роботи виконкому, рішеннями ради, органів виконавчої влади, дорученнями голови громади, а також необхідністю вирішення оперативних і термінових питань та розгляду звернень фізичних і юридичних осіб.
-
Підготовка та внесення на розгляд виконавчого комітету проектів рішень, що містять ознаки регуляторного акта, здійснюється з дотриманням процедури, встановленої Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішенням виконкому про порядок підготовки та відстеження результативності регуляторних актів.
-
Організаційне забезпечення здійснення державної регуляторної політики у раді покладено на загальний відділ ради. Відповідальним за дотримання процедури підготовки та відстеження результативності регуляторного акта є керівник виконавчого органу ради – розробника проекту рішення. Відповідальним за підготовку проекту рішення та інформації про виконання завдань і доручень є той виконавчий орган, до компетенції якого належить дане питання, а контрольні функції покладаються на заступника голови громади згідно з розподілом обов’язків.
-
Відповідальність за законність і достовірність текстів проектів рішень виконавчих органів ради несуть керівники цих органів та заступники голови громади, які беруть участь у їх підготовці та погодженні.
-
Проекти рішень на розгляд виконавчого комітету можуть вносити наступні суб’єкти:
-
-
-
-
-
загальні збори громадян (в порядку місцевої ініціативи, електронної петиції або іншому визначеному законом і Статутом територіальної громади порядку);
-
голова громади;
-
секретар ради;
-
заступники голови громади (згідно із функціональним розподілом повноважень);
-
члени виконавчого комітету;
-
постійна комісія ради;
-
депутат (депутати), депутатська група, фракція;
-
старости (з питань, обсяг яких визначений законодавством).
-
-
-
Проекти рішень повинні містити оцінку стану справ з відповідного питання з урахуванням раніше ухвалених рішень, щоб уникнути повторень або суперечностей. В проектах рішень про хід виконання раніше ухвалених рішень, у разі невиконання доручень, що містяться в них, наводяться причини невиконання, особи, відповідальні за невиконання рішення, а також нові терміни виконання завдань.
-
До проекту рішення додаються: передбачені додатки та матеріали, на які є посилання у тексті, перелік фізичних або юридичних осіб, яким необхідно надіслати прийняте рішення, а за необхідності – висновки відповідної комісії ради чи виконкому.
-
До проектів рішень, що готуються у відповідності та на виконання актів органів виконавчої влади, додаються копії відповідних актів.
-
До проекту рішення про втрату чинності, зміну, доповнення, скасування прийнятих раніше рішень додаються копії відповідних рішень.
-
Автор проекту рішення готує пояснювальну записку до проекту рішення, яка повинна містити необхідні обґрунтування і прогнози результатів реалізації рішення. До пояснювальної записки можуть додаватися необхідні розрахунки, інформаційно-довідкові матеріали. Загальний обсяг пояснювальної записки не повинен перевищувати одного аркушу. Подання пояснювальної записки до проектів нормативних та регуляторних актів є обов’язковим.
-
Проект акту виконавчого комітету направляється секретарю виконкому для оприлюднення у випадках, передбачених ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Після цього відбувається процес погодження (візування) акту відповідальними посадовими особами. Візування є технічною процедурою підготовки і вивчення проектів рішень. Тривалість цієї процедури та відмови чи зволікання посадових осіб виконавчих органів ради із візуванням не впливає на проходження проекту рішення у виконкомі (оприлюднення проекту, внесення в порядок денний, винесення на розгляд на засіданні виконавчого комітету, підписання рішення і його оприлюднення, виконання, контроль виконання). По завершенні візування організаційний відділ додає до примірника проектів рішень аркуш, що містить візи та позиції відповідальних осіб.
-
Візування відбувається у такій послідовності:
-
-
-
відповідальний виконавець;
-
керівник юридичного відділу (юрист), а за наявності юристів у відповідальному підрозділі виконавчого органу ради – юрист такого підрозділу;
-
керівник виконавчого органу, що готує проект рішення;
-
керівник організаційного відділу виконкому;
-
керівники інших виконавчих органів, компетенції яких стосується питання, за яким підготовлено проект рішення;
-
відповідний заступник голови громади (відповідно до розподілу обов’язків).
-
-
-
Термін візування проекту рішення кожною посадовою особою не повинен перевищувати одного робочого дня, у юриста в окремих випадках (в разі необхідності проведення детальної експертизи та підготовки юридичного висновку) – двох робочих днів.
-
За наявності заперечень, доповнень та змін до проекту документа посадова особа, яка візує проект, вносить відповідний запис з викладенням мотивованої думки в окремому висновку, що додається до проекту.
-
Юридичний відділ (юрист) проводить правову експертизу проекту рішення, вносить поправки, пов’язані з його приведенням у відповідність до законодавства, а також у разі потреби редагує проект за згодою автора проекту, а у випадку відсутності такої згоди – подає виконкому свої пропозиції щодо змін до проекту рішення.
-
-
Скликання виконкому, підготовка засідання.
-
Скликає засідання виконавчого комітету голова громади. Організаційний відділ надсилає розпорядження голови громади про призначення засідань виконавчого комітету виконавчим органам ради, членам виконавчого комітету, депутатам ради, акредитованим ЗМІ.
-
Засідання виконавчого комітету ради проводяться двічі на місяць: в першу і третю середу.
-
Підготовку засідань організовує голова громади, а у випадках його відсутності – секретар ради. Підготовку питань для розгляду виконавчим комітетом організовують та контролюють заступники голови громади та керівники інших виконавчих органів ради.
-
До підготовки окремих питань, які потребують спеціальних знань та/або навичок, виконавчий комітет, інші виконавчі органи ради можуть залучати відповідних фахівців.
-
-
Порядок денний виконкому.
-
-
Голова громади або особа, яка виконує його обов’язки на час відсутності, формує проект поряду денного з урахуванням усіх отриманих пропозицій щодо розгляду конкретних питань. Проект
-
-
-
порядку денного засідання виконавчого комітету, як правило, готується не пізніше, ніж за два дні до засідання організаційним відділом під керівництвом голови громади (секретаря ради – у разі його відсутності).
-
Порядок денний розміщується оприлюднюється у спосіб, визначений для проектів актів виконавчих органів ради, а також не пізніш як за два дні до проведення засідання виконкому надсилається (електронною поштою) разом із проектами рішень секретарю ради, депутатам ради, членам виконкому, а також акредитованим ЗМІ.
-
-
Порядок проведення засідання виконавчого комітету
-
Засідання виконавчого комітету ради є правомочним, якщо в ньому бере участь більше половини від загального складу виконавчого комітету.
-
Головує на засіданні виконавчого комітету ради голова громади, а в разі його відсутності – секретар ради.
-
Член виконкому зобов’язаний поінформувати головуючого про неможливість бути присутнім на засіданні виконкому та вказати відповідні причини, а також не пізніше 3 робочих днів після засідання надати на ім’я секретаря ради пояснювальну записку про відсутність із додаванням відповідних документів, що обґрунтовують причини відсутності. У випадку відсутності такого повідомлення (а також у випадку відсутності в подальшому пояснювальної записки) вважається, що член виконкому був відсутній без поважних причин. На початку засідання виконкому оголошується, яка кількість його членів прибула на засідання, а також оголошуються прізвища відсутніх членів із повідомленням про причини відсутності. Якщо причина відсутності є невідомою, то вважається що член виконкому відсутній без поважних причин.
-
Участь членів виконавчого комітету у засіданні реєструється у протоколі.
-
-
Проведення засідання виконкому
-
Головуючий на засіданні виконкому:
-
-
-
веде засідання, оголошує перерви в засіданнях;
-
надає слово для доповіді, співдоповіді, запитань, виступів, оголошує наступного доповідача;
-
вносить на голосування пропозиції про зміни та доповнення до проектів рішень;
-
вносить на голосування проекти рішень (за основу та в цілому);
-
оголошує результати голосування – рішення ухвалене чи рішення не ухвалене;
-
забезпечує дотримання Регламенту присутніми на засіданні.
-
-
-
На початку засідання процедурним рішенням виконавчого комітету затверджується порядок денний засідання. Зміни та доповнення до проекту порядку денного за наявності відповідних погоджених проектів рішень, крім проектів рішень з питань «різне», ставляться головуючим на голосування у порядку їх надходження.
-
Додаткові питання можуть вноситись на засіданні виконкому виключно у випадку, якщо вони стосуються виникнення аварійних ситуацій, подолання стихійного лиха, виконання рішень суду.
-
Порядок денний приймається в цілому шляхом голосування.
-
Обговорення питань порядку денного починається з доповіді автора проекту рішення, співдоповідей. Проголошення доповіді з питання порядку денного є обов’язковим.
-
Запрошена на засідання виконкому особа може взяти слово для виступу. При цьому зміст виступу такої особи та його позиція при голосуванні заносяться до протоколу засідання виконкому.
-
Після доповіді та співдоповіді з обговорюваного питання головуючий надає слово (відповідно до записів) для оголошення запитань та відповідей, а пізніше – для виступів з обговорюваного питання. Запрошені особи не можуть ставити питання доповідачам до моменту закінчення питань у членів виконкому. Запис на виступ і для запитань проводиться шляхом підняття рук.
-
В обов’язковому порядку, без ухвалення процедурного рішення виконавчого комітету, слово для виступу в обговоренні надається за їх проханням:
-
-
-
представнику ініціативної групи, якою внесено на розгляд виконкому проект рішення в порядку місцевої ініціативи;
-
особі, уповноваженій для виступу громадськими слуханнями під час розгляду виконкомом пропозицій громадських слухань.
-
-
-
Будь-яка особа, присутня на засіданні має право на репліку у випадку згадування її імені чи посади. Право на репліку надається особі за її проханням одразу після виступу, у якому було згадано особу чи пізніше, але до початку голосування за проект рішення.
-
На засіданні виконкому встановлюється наступна тривалість виступів:
-
-
-
для доповіді, інформації з питань порядку денного – до 10 хвилин;
-
для співдоповіді з питань порядку денного – до 3 хвилин;
-
для оголошення запитань – до 1 хвилини;
-
для відповіді на запитання – до 2 хвилин;
-
для виступу з обговорення питання, внесення поправок до проекту рішення, заключного слова – до 3 хвилин.
-
-
-
Особи, присутні на засіданнях виконкому, повинні утримуватися від публічних проявів емоцій та/або не перешкоджати законній діяльності депутатів та посадових осіб Ворохтянської селищної ради, інших присутніх на засіданні осіб. Не допускається проголошення закликів, направлених проти територіальної цілісності та недоторканості України, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу України або на захоплення державної влади, виступів та/або реплік, які принижують честь та гідність людини, завдають шкоду діловій репутації юридичних осіб, розпалюють етнічну, релігійну чи іншу ворожнечу.
-
Під час проведення засідань не допускаються порушення Регламенту та коментування виступів поза Регламентом. За необхідності виконком може ухвалити у процедурному порядку рішення про видалення з місця проведення засідання особи, чия поведінка порушує Регламент чи громадський порядок.
-
-
Скорочене обговорення.
-
За процедурним рішенням членів виконкому обговорення може бути проведено за скороченою процедурою, в межах якої головуючий оголошує назву проекту рішення, а доповідач виступає із короткою доповіддю, у який засвідчує важливість рішення, його відповідність законодавству та потребу для громади. Після цього головуючий ставить питання на голосування. У випадку проведення обговорення за скороченою процедурою не може бути обмежено права присутніх осіб на виступ, якщо вони наполягають на цьому. Головуючому заборонено ставити питання на голосування, якщо усі бажаючі, у встановленому цим Регламентом порядку не використали права на виступ.
-
Об’єднання кількох подібних питань порядку денного в одне голосування (пакетне голосування) може бути використано як виняток із метою розгляду очевидних і безспірних питань. Але при цьому повинно бути обов’язково дотримано вимогу про коротку доповідь автора (авторів) проекту рішення (рішень), в порядку визначено п. 4.7.1. Регламенту. Пакетне голосування є неприпустимим, якщо проти цього заперечує хоча б один з присутніх членів виконкому.
-
-
Голосування.
-
Після завершення обговорення головуючий пропонує членам виконкому перейти до голосування щодо проекту рішення. Рішення виконавчого комітету ухвалюються в такій послідовності:
-
-
-
в разі внесення пропозицій щодо змін та доповнень до проекту рішення головуючий ставить такий проект на голосування за основу;
-
після цього ставляться на голосування у порядку надходження усі пропозиції щодо змін та доповнень до проекту рішення;
-
проект рішення ставиться на голосування в цілому як рішення з урахуванням ухвалених змін та доповнень.
-
якщо пропозицій щодо змін та доповнень до проекту рішення під час обговорення питання не надходило, такий проект рішення ставиться на голосування відразу в цілому.
-
-
-
За процедурним рішенням виконкому ініціатору змін і доповнень може бути відмовлено у поставленні на голосування запропонованого доповнення (змін, поправки), якщо воно сформульоване нечітко або не стосується обговорюваного питання, суперечить раніше прийнятим рішенням, повторює по суті попередньо відхилений виконкомом текст.
-
За ініціативою головуючого, члена виконавчого комітету, автора проекту рішення, зміна, доповнення до проекту можуть бути поставлені на повторне голосування з відповідним обґрунтуванням.
-
У разі порушення процедури голосування або виникнення перешкод під час його проведення негайно проводиться повторне голосування без додаткового обговорення.
-
Під час проведення голосування та після нього виступи, коментарі та інші вигуки заборонені.
-
Усі рішення виконавчого комітету ухвалюються більшістю голосів від загального складу виконавчого комітету, а рішення з процедурних питань – більшістю голосів присутніх на засіданні членів виконавчого комітету.
-
Процедурними вважаються питання, що стосуються визначення способу розгляду питань на засіданнях виконкому, а також зазначені як такі в Регламенті.
-
Процедурні питання не потребують обговорення. Якщо виникає сумнів, чи є запропоноване для розгляду питання процедурним, рішення про це приймається членами виконкому шляхом голосування без обговорення.
-
Кожен член виконкому має один голос. Голосування здійснюється членами виконкому персонально шляхом підняття руки. Голосування здійснюється відкритим поіменним голосуванням із фіксацією результатів голосування у протоколі засідання виконкому. У разі відсутності члена виконкому під час обговорення та/або голосування з окремого питання про це робиться відмітка у протоколі.
-
-
Особливості позачергових засідань.
-
В разі необхідності ухвалення рішень щодо питань про звернення до суду щодо запровадження заборони зібрання громадян, забезпечення виборчого процесу, випадків виникнення надзвичайних ситуацій та інших невідкладних випадків голова громади (секретар ради) своїм
-
-
-
розпорядженням має право скликати позачергове засідання виконкому. Формування порядку денного позачергового засідання та підготовка проектів рішень може здійснюватися в день проведення засідання.
-
-
Фіксування засідання виконавчого комітету.
-
На засіданні виконкому ведеться протокол. Ведення протоколу здійснюють працівники організаційного відділу. Організаційний відділ протягом 5 робочих днів після засідання виконкому оформлює протокол засідання; в протоколі вказується: номер протоколу; дата засідання; протягом якого часу відбувалось засідання; перелік членів виконкому, які взяли участь у засіданні, та перелік відсутніх на засіданні; перелік присутніх на засіданні осіб із правом дорадчого голосу, керівників виконавчих органів ради, підприємств, установ, організацій, представників місцевих органів виконавчої влади; перелік питань, що обговорювались, прізвища доповідачів та виступаючих, результат голосування (ухвалено одноголосно; кількість голосів за проект рішення та проти; ухвалено чи не ухвалено), номери ухвалених рішень з кожного питання, що додаються до протоколу; доручення, ухвалені виконавчим комітетом за результатами обговорення окремих питань.
-
Протоколи засідань виконкому підписує голова громади або секретар, що виконує його обов’язки. Протоколи засідань виконкому засвідчуються гербовою печаткою виконкому.
-
Після підписання протоколу загальний відділ надсилає виконавчим органам ради, іншим виконавцям витяги з протоколу – ухвалені виконкомом доручення з окремих питань, завірені печаткою загального відділу. Протоколи засідань виконавчого комітету ради та оригінали рішень виконавчого комітету зберігаються в загальному відділі протягом 2 років, після чого передаються в архівний відділ ради.
-
У разі прийняття рішення про здійснення звукозапису, Інтернет-транслювання, – його забезпечують працівники відділу програмно-комп’ютерного забезпечення1. Звукозаписи засідань виконавчого комітету зберігаються в загальному відділі протягом 6-ти місяців з дати проведення засідання, після чого знищуються.
-
За наявності організаційної можливості записи Інтернет-транслювання зберігається у відкритому доступі сервісу YouTubе.com, при цьому на сайті ради завантажуються відповідні посилання на відеофайли.
-
-
-
Набуття чинності рішеннями виконавчого комітету. Контроль за виконанням рішень.
-
Не пізніше 5 календарних днів після проведення засідання виконкому голова громади (у визначених випадках секретар ради) підписує ухвалені виконкомом рішення. Після підписання рішення на ньому проставляється гербова печатка виконкому.
-
Рішення виконавчого комітету оприлюднюється невідкладно після його підписання відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Рішення нормативно-правового характеру набувають чинності із дня їх оприлюднення, якщо виконкомом не встановленого більш пізній час. Рішення ненормативного характеру набувають чинності у день їх прийняття.
-
Підписані рішення виконавчого комітету (з гербовою печаткою виконкому ради) надходять в організаційний відділ, де реєструються: вказується дата ухвалення рішення та присвоюється номер, що складається з двох частин: перша частина відповідає номеру питання, що розглядалось на засіданні виконкому (нумерація ведеться з початку року); друга частина відповідає номеру рішення з питання (нумерація ведеться з № 1).
-
Загальний відділ протягом 5 робочих днів після підпису рішень головою громади надсилає їх копії, завірені печаткою відділу, виконавчим органам ради під розпис (згідно з переліком надсилання копій, узгодженим з працівником виконавчого органу, що підготував проект рішення).
-
Допускається надсилати копії рішень з організаційних питань (про затвердження плану роботи виконкому, проведення загальноміських заходів тощо) виконавчим органам ради в електронному вигляді (шляхом надіслання сканованої копії документу на офіційну електронну адресу одержувача). В такому випадку паперові копії документа, завірені печаткою загального відділу, надсилаються виконавчому органу ради – розробнику документа, заступнику голови громади (відповідно до розподілу обов’язків), відділу обліку та звітності, управлінню фінансів та бюджету.
-
Організаційний відділ надсилає копії ухваленого рішення фізичним та/або юридичним особам, щодо яких вони ухвалені, а також доводить його до відома підпорядкованих, підзвітних підприємств та закладів комунальної власності. Передача документів цим особам (їх уповноваженим представникам) фіксується відповідною відміткою про отримання документу із зазначенням дати, прізвища та підпису одержувача.
-
Зупинення (ветування) рішень виконавчого комітету головою громади. Скасування рішень виконавчого комітету та внесення змін.
-
У разі незгоди голови громади з рішенням виконкому він може зупинити дію рішення своїм розпорядженням та внести це питання на розгляд Ворохтянської селищної ради. Мотиви незгоди голови громади із рішенням виконкому повинні бути викладені у розпорядженні голови щодо
-
-
-
зупинення рішення виконкому. Зупинене рішення виконкому вноситься на найближче пленарне засідання ради, але не пізніше ніж через 30 календарних днів від дня винесення рішення виконкому. У випадку підтримання радою зупиненого рішення виконкому воно набуває чинності без підпису голови й оприлюднюється секретарем ради або уповноваженими на те депутатами.
-
Рішення виконавчого комітету, які не відповідають Конституції чи законам України, іншим актам законодавства, рішенням відповідної ради, прийнятим у межах її повноважень, можуть бути скасовані радою. Проект рішень про скасування акту виконкому вносяться в порядку визначеному Регламентом ради із обов’язковим письмовим сповіщенням членів виконкому про час і місце проведення засідань постійних комісій та пленарних засідань ради на яких розглядатиметься відповідне питання про скасування рішення виконкому. Кожен член виконкому має право взяти участь у відповідних засіданнях ради із правом дорадчого голосу.
-
Рішення виконавчого комітету з мотивів невідповідності Конституції або законам України можуть бути скасовані у судовому порядку. Це не позбавляє виконавчий комітет права за власною ініціативою або ініціативою інших заінтересованих осіб змінити чи скасувати прийнятий ним акт (у тому числі і з мотивів невідповідності Конституції чи законам України). Однак, виконавчий комітет не може скасовувати свої попередні рішення, вносити до них зміни, якщо відповідно до приписів цих рішень виникли правовідносини, пов’язані з реалізацією певних суб’єктивних прав та охоронюваних законом інтересів, і суб’єкти цих правовідносин заперечують проти їх зміни чи припинення. Ненормативні правові акти виконкому є актами одноразового застосування, вичерпують свою дію фактом їхнього виконання, тому вони не можуть бути скасовані чи змінені виконкомом після їх виконання.
-
-
Контроль. Контроль за виконанням рішень ради та виконавчого комітету здійснюють постійні комісії ради.
-
Організація роботи по контролю за виконанням рішень ради та виконкому покладається на голову громади та секретаря ради.
-
За результатами перевірки постійні комісії можуть ухвалювати висновки і рекомендації і направляти їх для розгляду виконавчим комітетом, керівниками виконавчих органів ради. Висновки і рекомендації постійних комісій підлягають обов’язковому розгляду у строк встановлений постійною комісією.
-
Постійна комісія ради (у особі уповноваженого представника) має право виступу із доповіддю на засіданні виконавчого комітету ради.
-
-
6. Порядок підготовки розпоряджень голови громади з питань діяльності виконавчих органів ради
-
Голова громади видає розпорядження відповідно до повноважень, визначених чинним законодавством.
-
Розпорядження голови громади, прийняті в межах наданих йому повноважень, обов’язкові для виконання всіма розташованими на території громади юридичними та фізичними особами, незалежно від форми власності.
-
Проекти розпоряджень готують виконавчі органи ради під контролем заступників голови громади. У разі, коли розроблення проекту розпорядження доручено кільком виконавцям, головним розробником є виконавець, зазначений першим у резолюції, інші – сприяють головному розробнику та надають відповідну інформацію.
-
Підготовка проектів розпоряджень голови громади, що містять ознаки регуляторного акта, здійснюється з дотриманням процедури, встановленої Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», та рішенням виконкому про порядок підготовки та відстеження результативності регуляторних актів.
Організаційне забезпечення здійснення державної регуляторної політики у раді покладено на відділ економіки та інвестицій1.
Відповідальним за дотримання процедури підготовки та відстеження результативності регуляторного акту є керівник підрозділу – розробника проекту розпорядження.
-
У разі потреби головний розробник готує пояснювальну записку до проекту розпорядження, повинна містити необхідні розрахунки, обґрунтування і прогнози соціально-економічних та інших результатів реалізації виданого розпорядження.
До пояснювальної записки можуть додаватися інформаційно-довідкові матеріали (таблиці, графіки тощо).
Загальний обсяг пояснювальної записки, як правило, не повинен перевищувати двох аркушів.
Подання пояснювальної записки до проектів розпоряджень нормативного характеру, в тому числі регуляторних актів, є обов’язковим.
6.7. Якщо проект розпорядження готується з метою внесення змін або доповнень в раніше видане розпорядження, наводяться пункти, в які вносяться доповнення і зміни, або ті, які втратили чинність. Крім того, додається копія розпорядження, в яке вносяться зміни та доповнення, або яке втрачає чинність.
У випадку підготовки розпорядження голови громади на виконання актів органів виконавчої влади (інших суб’єктів владних повноважень) до проекту розпорядження додається копія відповідного документа.
-
У випадку підготовки проектів розпоряджень з питань, які діють періодично протягом року чи півріччя, раніше видане розпорядження з таких же питань знімається з контролю або указується, що воно втратило чинність.
-
-
Відповідальність за законність і достовірність текстів проектів розпоряджень, відповідність їх Інструкції з діловодства несуть керівники виконавчих органів ради (структурних підрозділів виконкому), заступники голови громади, які беруть участь у підготовці та погодженні проектів.
-
-
Посадові особи, які готують проекти розпоряджень, зобов’язані погоджувати їх із задіяними у процесі підготовки та виконання документа відповідальними посадовими особами.
6.19. Погоджені проекти розпоряджень (разом з доданими копіями відповідних документів, юридичними висновками) передаються голові громади для розгляду.
-
Розпорядження набуває чинності після його підписання головою громади (або особою, яка виконує його обов’язки) та реєстрації в організаційному відділі.
-
Організаційний відділ реєструє підписані розпорядження голови громади таким чином: проставляється дата реєстрації та порядковий номер розпорядження (нумерація ведеться з початку поточного року).
6.22. Організаційний відділ надсилає копії розпоряджень голови громади особам (підрозділам ради) згідно з переліком надсилання копій, погодженим з розробником проекту розпорядження).
Допускається надсилання копій розпоряджень з організаційних питань (про скликання сесій ради, призначення засідань виконкому, проведення загальноміських заходів тощо) в електронному вигляді (шляхом надсилання сканованих копій цих документів на офіційну електронну адресу отримувача). В такому випадку паперові копії документа надсилаються виконавчому органу ради – розробнику документа, заступнику голови громади (відповідно до розподілу обов’язків), відділу обліку та звітності, управлінню фінансів та бюджету.
6.23. Підрозділ виконавчого комітету, на який покладено функції із здійснення інформаційної роботи, доводить розпорядження голови громади з найбільш важливих питань життєдіяльності громади до відома громадськості через засоби масової інформації (Інтернет-ресурси).
-
Організація діяльності робочих органів, що утворюються виконкомом та головою громади
-
Виконком та голова громади для забезпечення ефективної реалізації своїх повноважень, передбачених законодавством, координації дій виконавчих органів ради, підприємств, установ і організацій під час виконання відповідних завдань, розроблення проектів рішень, програм економічного, соціального і культурного розвитку громади, здійснення контрольних функцій, комплексних перевірок стану справ в тій чи іншій сфері господарювання та на виконання нормативних документів органів державної влади, а також для вирішення оперативних питань можуть утворювати постійні та тимчасові робочі органи (комісії, комітети, координаційні ради, робочі групи тощо).
-
До складу робочих органів відповідно до покладених на них завдань включаються заступники голови громади, представники виконавчих органів ради, а також депутати ради, а також (за їх згодою) – представники інших органів та/або юридичних осіб, не підвідомчих раді, громадських організацій, фізичні особи-підприємці, науковці та інші фахівці.
-
Організаційною формою роботи робочого органу є засідання, які проводяться за потребою, якщо інше не передбачено положенням про нього. Робочі органи працюють відкрито і гласно, нікого не може бути обмежено у відвідуванні його засідань. Проведення закритих засідань заборонено.
-
Порядок роботи робочого органу, формування порядку денного, ведення засідань, фіксування перебігу засідань, оформлення рішень та інші питання визначаються у рішенні (розпорядженні) про його створення.
-
-
Висвітлення діяльності виконавчого комітету та виконавчих органів ради
-
Оперативне інформування громадськості про діяльність виконавчого комітету та виконавчих органів ради здійснюється через оновлення постійне оновлення інформації на веб-сайті ради (за наявності) та оприлюднення інформації у ЗМІ.
-
Підрозділ виконавчого комітету, на який покладено функції із здійснення інформаційної роботи, забезпечує взаємодію виконавчого комітету і виконавчих органів ради з центральними та місцевими ЗМІ (Інтернет-ресурсами); організовує висвітлення актуальних питань соціально-економічного і суспільно-політичного життя громади.
-
Керівники виконавчих органів ради:
-
– з метою анонсування подій та подальшого їх висвітлення подають необхідні матеріали підрозділу виконавчого комітету, на який покладено функції із здійснення інформаційної роботи, за дві доби до запланованого заходу для розміщення інформації на веб-сайті ради;
– для оперативного розміщення новин на веб-сайті ради після проведення заходу подають у підрозділ виконавчого комітету, на який покладено функції із здійснення інформаційної роботи, змістовну та об’єктивну інформацію про відповідний захід обсягом не більше однієї сторінки;
– для оприлюднення інформації у друкованих ЗМІ надають необхідні матеріали, а також готують проекти вітальних адресів з нагоди державних і професійних свят та передають їх у підрозділ виконавчого комітету, на який покладено функції із здійснення інформаційної роботи, в електронному та друкованому вигляді у строк, погоджений із підрозділом, який відповідає за розміщення інформації у ЗМІ.
-
-
Виконавчі органи ради відповідно до Положення про офіційний веб-сайт ради, розміщують інформацію про діяльність ради та її виконавчого комітету, а також ухвалені рішення ради та її виконавчого комітету, розпорядження голови громади.
-
-
Організація та режим роботи виконавчих органів ради
-
В усіх виконавчих органах ради, незалежно від місця їх розташування, встановлюється єдиний режим роботи:
-
– з понеділка по четвер з 08.00 до 17.15;
– у п’ятницю з 08.00 до 16.00;
– обідня перерва з 12.00 до 13.00.
-
-
Після завершення робочого часу, а також у вихідні та святкові дні вхід сторонніх осіб в адміністративні приміщення ради та її виконавчих органів обмежується. Усі факти перебування у неробочі дні в адміністративних приміщеннях Ворохтянської селищної ради чи її виконавчих органів фіксуються у відповідному журналі, який ведеться у кожній будівлі окремо.
-
За прийом відвідувачів, які прибули до працівників виконавчих органів в неробочі години та дні несе відповідальність та забезпечує їх супровід (тільки через центральний вхід) посадова особа, до якої вони прибули.
-
Робочі кімнати, розташовані в адміністративних приміщеннях ради, у яких зберігаються документи основної діяльності ради та її виконавчих органів, значні матеріальні цінності, на неробочий період здаються під охорону. В разі відсутності технічних засобів охорони двері вказаних приміщень опечатуються.
-
Працівники виконавчих органів ради несуть персональну відповідальність за збереження та належне використання майна та інших матеріальних цінностей ради (її виконавчих органів).
-
Секретар виконавчого комітету ___________ / ПІБ /
-
-
-
-
-
-
-
-
-
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про утворення виконавчого комітету
ради, визначення його чисельності та
затвердження персонального складу
Відповідно до п. 5 п. 1 ст. 26, ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ворохтянська селищна рада
вирішила:
1. Утворити виконавчий комітет Ворохтянської селищної ради.
2. Встановити чисельність виконавчого комітету ради в складі ____ осіб.
3. Затвердити персональний склад виконавчого комітету (додається).
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісія з питань депутатської етики, прав людини, законності та соціального захисту (голова постійної комісії – П.І.Б.).
Селищний голова Олег Дзем’юк
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про умови оплати праці
Ворохтянського селишного голови
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Ворохтянська селищна рада вирішила:
1. Визначити умови оплати праці Ворохтянського селищного голови Дзем’юка Олега Михайловича відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” в межах затверджених видатків на оплату праці працівників Ворохтянської селищної ради.
2. Встановити Ворохтянському селищному голові Дзем’юку Олегу Михайловичу:
2.1. Посадовий оклад та надбавку за сьомий ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі, визначеному додатками 50 та 57 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».
2.2. Надбавку за вислугу років в розмірі 15 відсотків від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг. На час обрання на посаду стаж служби Дзем’юка О.М., що зараховується до служби в органах місцевого самоврядування, складає 5 років 7 днів.
2.3. Надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років.
3. Виплачувати Ворохтянському селищному голові Дзем’юку Олегу Михайловичу:
3.1. Щомісячну премію в розмірі ______ відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, надбавки за вислугу років, надбавки за виконання особливо важливої роботи.
3.2. Щорічні матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.
3.3 Одноразові премії до державних свят в розмірі посадового окладу.
Селищний голова Олег Дзем’юк
УКРАЇНА
ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме демократичне скликання
Перша сесія
РІШЕННЯ (проект)
від 24.11.2020 року смт Ворохта № __ – 1/2020
Про початок реорганізації
Татарівської сільської ради
шляхом приєднання до
Ворохтянської селищної ради
Керуючись ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до ст. 104, 105,107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ч. 4 ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку подання фінансової звітності,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, п.7 Розділу І «Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, ч. 4 ст. 3 Розділу XIV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 р. № 1000/5 на підставі рішення Ворохтянської селищної ради ради від 24 листопада 2020 року № 1 «Про початок повноважень депутатів Ворохтянської селищної ради», Ворохтянська селищна рада
вирішила
1. Почати процедуру реорганізації Татарівської сільської ради (ЄДРПОУ 04354737),
місцезнаходження: вул. Незалежності,1, с. Татарів, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, шляхом приєднання до Ворохтянської селищної ради (ЄДРПОУ ________), місцезнаходження:вул. Д.Галицького, смт Ворохта, Надвірнянського району, Івано-Франківської області.
Реорганізацію завершити у строк до «__» ______ 2020 р.
2. Ворохтянська селищна рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Татарівської сільської ради.
3. Утворити Комісію з реорганізації Татарівської сільської ради у складі:
1) Голова комісії: __________________(ІПН) – заступник Ворохтянського селищного голови
2) Заступник голови комісії: Бойчук Світлана Михайлівна (ІПН) – головний бухгалтер Ворохтянської селищної ради ради
3) Член комісії: Бойко Ірина Василівна(ІПН) – спеціаліст ІІ категорії з обліку та звітності Татарівської сільської ради
4) Член комісії: ______________________________(ІПН) – староста села Татарів Ворохтянської селищної ради ради
4. Покласти на Комісію з реорганізації Татарівської сільської ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації основних засобів,
нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків Татарівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на «__» ______ 2020 р.
5. Інвентаризацію проводити у присутності матеріально відповідальних осіб Татарівської сільської ради.
6. Затвердити План заходів з реорганізації Татарівської сільської ради
(додаток 1).
7. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна, активів та зобов’язань Татарівської сільської ради надати право Ворохтянському селищному голові здійснювати без погодження з Ворохтянською селищною радою заміну персонального складу Комісії з реорганізації у випадку тимчасової непрацездатностікогось з членів Комісії під час виконання п. 3 та 4 Плану заходів з реорганізації Татарівської сільської ради.
8. Затвердити форму передавального акту (додаток 2). Комісії з реорганізації використовувати затверджену форму у своїй роботі.
9. Затвердити форму акту приймання-передачі документів, що нагромадилися станом на «___» ______ 2020 р. під час діяльності рад, що приєднуються до Ворохтянської селищної ради (додаток 3). Комісії з реорганізації використовувати затверджену форму у своїй роботі.
10. Комісії з реорганізації забезпечити інвентаризацію документів, що нагромадилися під час діяльності Татарівської сільської ради станом на «___» ______2020 р. у порядку, передбаченому законодавством та передати їх Ворохтянській селищній раді.
11. Визначити відповідальною за фізичне приймання документів, що нагромадилися під час діяльності Татарівської сільської ради станом на «___» ______ 2020 р. до Ворохтянської селищної ради ___________________________керуючого справами виконавчого комітету.
12. Ворохтянському селищному голові не пізніше «___» ______ 2020 р. утворити комісію з прийняття майна, активів та зобов’язань Татарівської сільської ради та забезпечити своєчасне та повне прийняття та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Ворохтянською селищною радою.
13. Голові Комісії з реорганізації ___________ забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом, та про хід і результати проведеної роботи інформувати Ворохтянську селищну раду шляхом здійснення доповідей на пленарних засіданнях.
14. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Ворохтянського селищного голову.
Селищний голова Олег Дзем’юк
Додаток 1
до рішення Ворохтянської
селищної ради
від 24.11.2020
№ ___-1/2020
План
заходів з реорганізації
Татарівської сільської ради
№ |
Порядок здійснення заходів |
Термін виконання |
Воконавець |
1 |
Інвентаризація та передача документів, що нагромадилися під час діяльності Татарівської сільської ради станом на 01.12.2020 року Ворохтянській селищній раді |
До 31.12.2020р. |
Комісія |
2 |
Повна інвентаризація основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків Татарівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 01.12.2020 року |
До 31.12.2020 р. |
Комісія |
3 |
Складання передавального акту майна, активів та зобов’язань Татарівської сільської ради Ворохтянській селищній раді |
До 31.12.2020р. |
Комісія |
4 |
Передача складених комісією актів на затвердження Ворохтянській селищній раді. |
Голова комісії |
|
5 |
Забезпечення процесу передачі майна, активів та зобов’язань Татарівської сільської ради після затвердження відповідного акту. |
До 31.12.2020 р. |
Комісія |
Секретар селищної ради _________________________
Додаток 2
до рішення Ворохтянської
селищної ради
від 24.11.2020
№ ___-1/2020
ПЕРЕДАВАЛЬНИЙ АКТ
«__». ______ 2020 року с. Татарів
Ми, що нижче підписалися, голова та члени Комісії з реорганізації Татарівської сільської ради, створеної рішенням Ворохтянської селищної ради від 24.11.2020 р. № ____, у складі:
Голови комісії: ______________________________
Заступника голови комісії: ____________________
Члена комісії: _______________________________
Члена комісії: _______________________________
Члена комісії: _______________________________
Члена комісії: _______________________________
Члена комісії: _______________________________
Керуючись ч. 2 та 3 ст. 107 Цивільного кодексу України, ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», склали цей акт про наступне:
1. Татарівська сільська рада (ЄДРПОУ 04354737), місцезнаходження: вул. Незалежності,с. Татарів, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, внаслідок реорганізації шляхом приєднання до Ворохтянської селищної ради є правонаступником майна, активів та зобов’язань Татарівської сільської ради, а саме:
1.1. Необоротних активів (балансова вартість) – ____________ грн., у тому числі:
– основні засоби – __________ грн.;
– інші необоротні матеріальні активи – __________ грн.;
1.2. Виробничі запаси – __________ грн.;
1.3. Грошових коштів – __________ грн.;
1.4. Дебіторської заборгованості – __________ грн., у тому числі:
– перед бюджетом – __________ грн.;
– з оплати праці – __________ грн.;
1.5. Кредиторської заборгованості – __________ грн., у тому числі:
– перед бюджетом – __________ грн.;
– з оплати праці – __________ грн.;
2. Разом із майном Татарівської сільської ради Ворохтянська селищна рада приймає документи, що підтверджують право власності (володіння, користування, розпорядження) на об’єкти основних засобів та документів, які підтверджують право власності або користування земельними ділянками.
Додатки до передавального акту: ________ на ____ аркушах.
Комісія з реорганізації Татарівської сільської ради:
Голова комісії: _________________________ _________________________
(підпис) (ПІБ)
Заступник голови комісії:________________ _________________________
( підпис) (ПІБ)
Член комісії: __________________________ _________________________
(підпис) (ПІБ)
Член комісії: __________________________ _________________________
(підпис) (ПІБ)
Член комісії: __________________________ _________________________
(підпис) (ПІБ)
Член комісії: _________________________ _________________________
Прийняли: ______________________________________