Філія “Ворохтянське лісове господарство ДП “Ліси України” повідомляє щодо можливостей реалізації деревини для непромислового використання, а також варіанти виписки дров для населення.

У таблиці на фото наведені ціни за деревину у гривнях з ПДВ за метр кубічний. Наразі йдеться про деревину третьої групи, тобто хвойні. Детальніше дивіться на світлинах.

Громадянам для придбання дров потрібно звернутися безпосередньо у філію за адресою: селище Ворохта, вул. Д. Галицького, 118. Там необхідно написати заяву на придбання дров, де має бути вказано:

• обсяг деревини;
  • адреса проживання;
  • паспортні дані;
  • індивідуальний податковий номер покупця;
  • для внутрішньо переміщених осіб необхідно надати підтвердження про наданий статус ВПО.

Під час подання заяви особа отримує від координатора реалізації дров для населення контактні дані представника лісництва, відповідального за відпуск дров. Отримати та оплатити рахунок, відповідно до вказано у заяві об’єму, можна у будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг (Приват 24 та ін.).

Умови закупівлі деревини для бюджетних установ та юридичних осіб описані на світлинах.

Головна світлина: Pexels