ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

від 30.03.2021  року               смт Ворохта                  №23

Про надання статусу
дитини сироти

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,    п. 23 «Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини», затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 24.09.08р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» розглянувши клопотання  Служби у справах дітей Ворохтянської  селищної ради №3/02-18 від 24.02.2021р., враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі від 23.02.2021р., виконавчий комітет Ворохтянської селищної ради

вирішив:

1. Змінити  статус  дитини, позбавленої батьківського піклування на статус дитини-сироти, дітям:

–   ХХХ, Х р.н., уродженцю смт Ворохта;

–   ХХХ, Х р.н., уродженцю смт Ворохта;

–   ХХХ, Х р.н.,уродженцю смт Ворохта.

Правові підстави: мати дітей – ХХХХ Марія Василівна померла ХХ.ХХ.2016р. (свідоцтво про смерть видане виконавчим комітетом  Ворохтянської селищної ради  від  27.09.2016р. серія I-НМ №Х).

Відомості про батька дітей виключені: з актового запису № Х, який складений виконавчим комітетом Ворохтянської селищної ради  від 22.07.2010р. про народження дитини ХХХ, Х р.н., з актового запису № Х, який складений виконавчим комітетом Ворохтянської селищної ради від 28.03.2012р. про народження дитини ХХХ, Х р.н., з актового запису № Х, який складений виконавчим комітетом Ворохтянської селищної ради від 04.10.2013р. про народження дитини ХХХ Х р.н. Опікуном  над малолітніми онуками, дітьми позбавленими батьківського піклування  є  ХХХ Ганна Миколаївна ХХХ р.н., жителька ХХХ ХХХХ області.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Службу у справах дітей Ворохтянської селищної ради (М. Алексєєнко).

Селищний  голова                                       Олег Дзем’юк