Це щорічна всеукраїнська традиція вшанування пам’яті воїнів, які загинули під час російсько-української війни. Акція приурочена до Дня пам’яті захисників України. Щороку до неї долучається тисячі українців по всьому світу.

Цьогорічний забіг відбудеться у суботу 31 серпня і ворохтянська громада також приєднується до цієї традиції за ініціативи Марії Томащук – дружини загиблого військового з Ворохти.

Мешканці та гості краю мають можливість пробігти обрану ними дистанцію (2 км, 5 км або 10 км) із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за територіальну цілісність України у період з 2014 по 2024 роки та поділитися життєписом Героя з тегами #БіжуЗаГероя_2024 та #забіг2024 у соціальних мережах.

Таким чином вшануємо пам’ять полеглих оборонців та підтримаємо збір коштів на дрони для ворохтянських захисників.

Темп бігу – довільний, маршрут коловий, тож приєднатися можуть всі бажаючі. Ви також можете пройти цей шлях у вигляді легкого кросу чи спортивної ходьби. Адже це не змагання, а ще один спосіб вшанувати пам’ять тих, хто вже не зможе пройти рідними стежками.

Всі деталі та реєстраційна форма для участі за посиланням: https://forms.gle/6533nDL6DVYyxqTK8. Реєстрація до 25.08 включно.

Заповнюйте і долучайтеся до забігу!

Задонатити на нічні дрони для військового Павла з Ворохти можна також у банку.