ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 30.05.2024  року               селище Ворохта                  № 43

Про створення комісії із встановлення
факту здійснення особою догляду
(постійного догляду)

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації роботи щодо встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду), на виконання пунктів 9,13,14 частини першої статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», постанови Кабінету Міністрів України від 16.05.2024 № 560 «Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період», виконавчий комітет селищної ради

в и р і ш и в:

1. Створити  Комісію із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду)  та затвердити її  склад згідно з додатком (додається).

2. Комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду) в своїй діяльності керуватись пунктом 61 Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2024 № 560 «Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період».

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК