Нещодавно, Ворохтянській селищній громаді було передано хромбуки та художню літературу. У приміщенні Івано-Фраківської ОВА їх отримала начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Ворохтянської селищної ради Наталія Костюк.

Двадцять один хромбук були передані в межах національного проекту «Ноутбук кожному вчителю», завдяки співпраці Міністерства освіти і науки з компанією «Google» та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО.

Окрім того заклади отримали книги Василя Стефаника, Юрія Юзича, Любомири Калуської, Оксани Солонської та Роберта Байден-Пауелла, які будуть передані до шкільних бібліотек.

Загальна вартість отриманих цінностей становить: книги – 1560,00 грн. та хромбуки – 111451,62 грн.

Відповідно до потреб навчальних закладів хромбуки розподілено:

· Ворохтянський ліцей – 16 шт.;

· Татарівська гімназія – 5 шт.

Селищний голова Олег Дзем’юк висловлює щиру подяку голові Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОДА і Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за підтримку та вагомий внесок у розвиток освітньої галузі нашої громади.

P.S. Хромбуки – це пристрої виробництва фірми Google, що працює на операційній системі Chrome OS, які забезпечать проведення освітнього процесу дистанційно як для учнів, так і для педагогічного колективу.

#Ворохтянська_ТГ #Івано_Франківська_ОДА #Хромбуки #Ноутбук_кожному_вчителю #Google