ПОРЯДОК ДЕННИЙ (ПроЄкт)

від 22.02.2021 року смт Ворохта

1 Про передачу у державну власність ділянки автомобільної дороги

Доповідає: Ю.Галик – керуючий справами селищної ради

2. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів

за рахунок коштів місцевого бюджету

Доповідає: Я.Білоус – секретар ради

3. Різне :

РІШЕННЯ (ПРОЄКТ)

від 22.02.2021 року смт Ворохта № ____- 6/2021

Про передачу у державну власність

ділянки автомобільної дороги

Керуючись ст. 26, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про автомобільні дороги», постановою КМУ №1482 від 21.09.1998 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши звернення Департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА від 15.02.2021р. № 233/04-09, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно із власності територіальної громади смт Ворохта у державну власність до сфери управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації на баланс Департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури – ділянку дороги по вулиці Говерлянська від контрольно-перепускного пункту Карпатського національного природного парку на км 4+200 до ДП «Ворохтянська високогірська навчально-спортивна база Заросляк» на км 12+300, протяжністю 8,1 км., шириною земляного полотна 8,75 м., загальною площею 70875 м2.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань розгляду земельних питань, екології та містобудування Ворохтянської селищної ради (С.Палійчук).

Селищний голова                                                   Олег Дзем’юк

до рішення

Ворохтянської селищної ради

від 22.02.2021р. №___6/2021

Обґрунтування до рішення

Ворохтянської селищної ради від 22.02.2021р. № ___6/2021

«Про передачу нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт Ворохта у державну власність»

Ворохта – відомий туристичний, спортивно-оздоровчий центр, через який пролягає під’їзна дорога до підніжжя Чорногірського хребта та найвищої вершини Українських Карпат г. Говерла.

Кожного року Говерлу, відвідує значна кількість туристів, серед яких багато іноземців. Основним під’їзним шляхом є автомобільна дорога, що проходить від контрольно-перепускного пункту КНПП на км 4+200 до НСБ «Заросляк» на км 12+300 та є продовженням автомобільної дороги місцевого значення С091602 «Ворохта – Говерла».

Зазначена ділянка дороги довжиною 8,1 км. на даний час перебуває на балансі Ворохтянської селищної ради. Дорога перебуває у вкрай незадовільному стані, відсутнє тверде покриття, потребують ремонту наявні мостові переходи, необхідним є улаштування берегоукріплюючих та водовідвідних споруд, тощо.

Потік транспортних засобів, що перевозять туристів та мандрівників є насиченим та надзвичайно чисельним у літній період, особливо у час відзначення Дня Незалежності України де щороку відбувається масове сходження на г. Говерлу – найвищу вершину України. Експлуатація дороги є небезпечною для учасників руху, а під час скупчень транспортних засобів виникають аварійні ситуації, що значною мірою створює негативне враження у розвитку туристичної галузі цілого регіону та держави.

Вирішити дане проблемне питання за рахунок коштів місцевого бюджету не вдається зважаючи на обмеженість власних коштів та досить велику кошторисну вартість капітального ремонту.

Даний об’єкт має вагоме стратегічне значення у розвитку Карпатського регіону та сприятиме розвитку і популяризації туристичної галузі та держави в цілому.

Секретар ради                                                                         Ярослав Білоус

від 22.02.2021 року смт Ворохта № ___- 6/2021

Про встановлення розміру кошторисної

заробітної плати, який враховується при

визначенні вартості будівництва об’єктів

за рахунок коштів місцевого бюджету

Відповідно до ст. 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 р. № 281 в зі змінами та доповненнями від 04.09.2018 р. «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. При здійсненні нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення об’єктів та ремонту автомобільних доріг за рахунок коштів місцевого бюджету, встановити розмір кошторисної заробітної плати у розмірі 14800,00 грн. (розмір кошторисної заробітної плати узгоджено на підставі даних визначених підрядників, згідно з Порядком розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 р. № 281 зі змінами та доповненнями від 04.09.2018 р).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Ворохтянської селищної ради від 21.03.2018р №239-23/2019 «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевого бюджету».

3. Контроль за виконанням рішення покласти головного бухгалтера Бойчук С.М.

Селищний голова                                                                    Олег Дземюк