У суботу, третього червня, у місті Тлумач на стадіоні «Колос» були змагання на звання «Найкраща спортивна громада Івано-Франківської області» серед територіальних громад до 10 тис. населення. Всього у змаганнях взяли участь 7 громад.

Організатором заходу була Івано-Франківська обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» за підтримки управління молодіжної політики та спорту Івано-Франківської ОДА.

Учасники з Ворохтянської громади тріумфували на змаганнях та здобули перші місця з наступних категорій:

гирьовий спорт – Валентин Пірлик

дартс (чоловіча команда) – Іван Білоус

дартс (жіноча команда) – Олена Мелихова

Далі, увійшли у трійку найкращих з гри в шахи – Валерій Молдавчук (3 місце) та з настільного тенісу (чоловіча команда) – Микола Попівняк (2 місце). Наша команда виборила 3 місця також з футзалу та волейболу.

Після напруженої боротьби здобули четверті місця:

з настільного тенісу (жіноча команда) – Христина Попівняк

з гри в шашки – Галина Петращук.

Вітаємо переможців та дякуємо всім за чудову гру! Сподіваємося, що учасники не тільки змагалися, але й отримали задоволення від спортивних ігор.

Бажаємо удачі в наступних змаганнях!