Сьогодні до Ворохтянської громади завітали гості із Рівненщини, Бугринська ТГ. Зустрілися із селищним головою Олегом Дзем’юком, керуючим справами виконкому Юрієм Галиком та головним спеціалістом із відділу туризму, зовнішніх зв’язків та інвестицій – Наталією Благою.

Для гостей підготували невелику розповідь про життя Ворохтянської громади під час війни, доступні туристичні атракції та історію розвитку трамплінів у Ворохті. А для дітей військових підготували спортивні розваги у Ворохтянському ліцеї.

Присутні обмінялися напрацюваннями щодо того, як розвивати туризм, залучати інвестиції й гранти в умовах війни. Такі зустрічі допомагають генерувати нові ідеї та ділитися вже набутим досвідом між громадами задля покращення їх добробуту.

Тож дякуємо, що завітали у Ворохтянську громаду!