1. «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Ворохтянської селищної територіальної громади»

Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Ворохтянська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення Ворохтянської селищної ради «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Ворохтянської селищної територіальної громади» на 2022 рік.

2. «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Ворохтянської селищної територіальної громади»

З проектами регуляторних актів можна ознайомитись на офіційному сайті Ворохтянської селищної ради https://vorokhtianska-rada.gov.ua в розділі – регуляторна політика.

Даний проект рішення розроблений відповідно до Закону України ««Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу з метою законодавчого врегулювання справляння коштів до бюджету.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 01.06.2021 року з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

78595, смт Ворохта, вул. Д. Галицького, 41

на електронну адресу: vorohta_sr@ukr.net